Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 дивовижних випадків зцілення в селі Лурд, які змусять Вас вірити в чудеса

Село Лурд в Піренеях, що на півдні Франції стала вважатися чудотворним місцем у 1858 році. Починаючи з 11 лютого того року, в сусідньому Гроте Массабіелле (Massabielle) почали відбуватися незрозумілі речі. Першим же незвичайною подією стала розповідь 14-річної Бернадетт Субіру, ​​яка ймовірно бачила в цьому гроті Діву Марію аж 18 разів.

Щороку вісім мільйонів паломників відвідують святиню, і вони кажуть, що вода має цілющі властивості. Католицька церква зареєструвала приблизно 7000 випадків непояснених зцілень, і вони офіційно оголосили десять з них дивом.

10. Кетрін Лейтапі. Паралізовані пальці

Найпершим людиною, зцілити в Люрді, була впала під час вагітності жінка. Вона зламала руку, і тим самим врятувала дитину, який був її утробі. Але при падінні, вона вивихнула плече і отримала параліч двох пальців.

Рано вранці 1 березня 1858, Кетрін відвідала Лурд, все ще будучи вагітною. Вона зустріла Бернадетт і вони помолилися. Саме в цей день і було виявлено джерело води, Кетрін занурила руку в нього, і її пальці стали рухатися, як перед нещасним випадком. Вона повернулася додому того вечора і народила сина. У 1882 році, 24 роки по тому, син став священиком.

9. Хенріетта Бресзоллес. Туберкульоз, ниркова недостатність і внутрішній параліч

Хенріетта Бресзоллес була військовою медсестрою на Першої світової війни. Так чи інакше, незважаючи жахи війни, вона пройшла всю війну неушкодженою. Однак, в 1918 році її направили у військовий госпіталь з туберкульозним спондолітом, типом туберкульозу, який вражає хребет замість легких. Поряд з цією хворобою з’являється параліч кишечника і сечового міхура, плюс до всього розвивається менінгіт. З 1922 року вона перебувала в гіпсі і лікувалася від все більш і більш складних хвороб.

У Хенріетта поступово розвинулася уремія, яка поступово руйнувала її нирки (це коли шкідливі для організму речовини, які повинні виходити з сечею, залишаються в крові). Але 7 березня 1924 вона відвідала Люрду. Після відвідин грота вона відчула, що "хвороба відступила" і протягом декількох днів вона повністю вилікувалася.

8. Жан-П’єр Бели. Розсіяний склероз

Жан-П’єр Бели провів кілька років, працюючи медбратом у відділенні інтенсивної терапії перш, ніж сам опинився в ролі пацієнта. У 1972 році у нього був діагностований розсіяний склероз. Спочатку він зрозумів, що не може ходити без палиці, а потім йому і зовсім знадобилося інвалідне крісло, а в підсумку хвороба повністю прикувала його до ліжка.

У жовтні 1987 року він знайшов сили піднятися з ліжка для паломництва до Люрду. Через день після візиту, він випробував нові відчуття на шкірі. "Було холодно і трохи болісно", але потім це перейшло в почуття приємної теплоти. Тоді він виявив, що може повільно рухати руками – і навіть ходити.

Він відчував себе настільки збентеженим своїм відновленням, що по дорозі на вокзал, повертаючись з лікарні додому, за звичкою, сів у інвалідне крісло.

7. Луї Буріетт. Часткова сліпота

Коли Джозеф і Луї Буріетт потрапили під вибух в кар’єрі в 1853, тільки Луї вдалося врятуватися. Але лікарі діагностували "невиліковний амавроз" або постійну сліпоту правого ока. Він жив з травмою 20 років, поки не почув про гроті Лурда в березні 1858. Він не міг відвідати його сам, але відправив дочку, щоб вона привезла трохи води.

Вода була брудною, але він промивав нею праве око. Три дні потому його хворе око почало візуалізувати об’єкти. Скоро зір повністю повернулося. Лікар, який спостерігав за ним з часу нещасного випадку, зареєстрував повне відновлення, не приховуючи подиву.

6. Френсіс Паскаль. Повна сліпота, менінгіт

Френсіс Паскаль з Бокер, Франція був другою дитиною, зцілити в Люрді. У 1937 році, у віці трьох років, Френсіс захворів на менінгіт, який зробив його сліпим. Плюс до цього кінцівки втратили чутливість

Кілька лікарів підтвердили діагноз. Його купали в цілющій воді двічі і після другого купання, перш ніж його мати поставила його на землю, хлопчик раптово вказав пальцем на триколісний велосипед. Його зір повернувся, і кінцівки знову знайшли здатність рухатися.

Під час відвідування, в 1946 році, Медичного Бюро Перевірок, після повної експертизи був зроблений висновок, що "зцілення не має жодних медичних пояснень".

5. Івонн Фурньє. Паралізована рука

У 1940 році 17-річна Івонн Фурньє працювала на фабриці в Св. Алевісе, Франція, коли машинний ремінь затиснув її ліву руку. Вона перенесла дев’ять операцій на руці, але рука залишалася повністю паралізованою.

Тоді в 1945 році Лурд брав загальнонаціональне паломництво, перший з кінця Другої світової війни. Приблизно 50000 французьких католиків відвідали святиню, і Івонна виявилася там 19 серпня. Здатність рухатися повернулася її руці, як тільки вона опустила її в воду.

Її зцілення було одним з двох, які Бюро Лурд Медікаль визнало на тому тижні. Іншим випадком попереднього року була 20-річна француженка, за кілька годин до смерті зцілити від захворювання легенів.

4. Роуз Мартін. Рак горла

У 1945 році у Роуз Мартін з Ніцци був діагностований рак горла, і дві операції нічим їй не допомогли. До 1947 вона була практично в стані коми.

Щоб відвезти її до Люрду, сім’я Роуз повинна була давати їй великі дози камфори і морфію, щоб вона витримала поїздку. Було зроблено три уколи анестезії, щоб вона змогла випити води. Вона відчула поліпшення відразу. За її поверненню лікарі не змогли знайти і сліду її хвороби.

3. Сестра Марі Маргеріт. Ниркова недостатність, стенокардія, набряк

Лікування сестри Маргеріт фактично не відбувалося в Люрді, але у неї був доступ до води з грота. Це допомагало багатьом, хто не міг дістатися до Люрду, але потребував її цілющі властивості.

У 1924 році вона страждала від ниркового захворювання, стенокардії та набряку ніг. Оскільки її стан погіршувався, ті, хто піклувався про неї, замінили всі її ліки водою з Люрду. У той же час інші сестри жіночого монастиря почали читати дев’ятиденну молитву.

В останній день молитви біль Сестри Маргеріт почала йти, і вона повністю видужала. Наступного дня вона виконувала свої звичайні обов’язки в жіночому монастирі.

2. Марі Севой. Серцева недостатність

Протягом 13 років Марі Севой з Камбре в північній Франції страждала від ревматичної, що нагадує за формою митру, стулковий хвороби клапана серця. На додаток до її слабкому серцю у неї була постійна лихоманка, і вона весь час відхаркувальні кров’ю. У 1901 році вона хотіла поїхати до Люрду, але її лікарі заявили, що вона була занадто хвора, щоб занурюватися там у воду. Але її не зупинили заборони лікарів

Під час церемонії в Люрді, названої Благословенням Щасливого Причастя, всі її симптоми раптово зникли. Вона витратила решту життя, надаючи фізичну і духовну допомогу, яку вона отримала від джерела, іншим.

1. Марі Борель. Свищі кишечника, нариви

Марі Борель виросла в сільській, гірській області південно-східній Франції. Коли їй було 22 роки, вона перенесла напади гострого апендициту. Хоча видалення апендициту в 1925 році в Лікарні Монтпіліер вирішило медичне питання, у неї з’явилася серія інших пов’язаних з животом проблем, включаючи розриви кишкового тракту. Ускладнення відбувалося за ускладненням, наступні операції були невдалі, і на додаток до появи ще двох наривів, вона відчувала біль у попереку, яка не дозволила їй ходити

21 серпня і 22 серпня 1907 року, її занурювали у воду в Люрді. Коли зняли бандажі нариви помітно зменшили і поступово вона повністю одужала.