Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 дивовижних фактів про пиво

 

Пиво, мабуть, найвідоміший напій у світі. Його п’ють по всій земній кулі і люди, які досягли дозволеного віку для вживання алкоголю, добре з ним знайомі.

Проте, яким би популярним не було пиво, більшість людей багато чого про нього не знають.

10. Пивна борода

Волосся на обличчі можуть доставляти незручності у вживанні пива. Втім, їх можна використовувати у виробництві гідного для пиття продукту. Пивовар в штаті Орегон фактично відкрив спосіб робити пиво з дріжджів, зібраних зі своєї власної бороди.

Хоча і може здатися досить огидним, насправді це ефективний спосіб для збору дріжджів. Більшість дріжджів верхового бродіння отримують з побічних природних продуктів, так що видобувати небудь з будь-чиєї бороди досить логічне продовження фізіологічного процесу (хоч цей факт і трохи бентежить).

9. Піна

Багато хто не люблять, коли пиво піниться, стає незручно пити, і для деяких сама піна особливою привабливістю не відрізняється. Однак піна є важливою складовою пива. «Пінна» шапка, як її називають, формується з реакції вуглекислого газу, і може багато розповісти про якість пива.

Багато міцні сорти пива, зокрема Guinness, володіють чудовою «пінної» шапкою. З іншого боку, відсутність піни може значить, що ваше пиво стало позбавленим смаку і видихлим.

Фаворитом серед піни є такий сорт піни як Brussels Lace. Ідеальна піна та, яка залишається у вигляді «мережива» по стінках келиха, коли пиво допиті. Цього можна домогтися, тільки якщо пиво високоякісне.

Цікаво те, що Brussels Lace ніколи не залишається на погано вимитих склянках, так що залишки піни також можуть повідомити вам про те, наскільки ваш стакан чистий.

8. Пиво і марихуана

Не всі знають, що насправді марихуана і пиво знаходиться в близькій спорідненості. Смакова добавка відома як хміль, відноситься до сімейства Cannabaceae, якій також включає в себе (як ви вже могли здогадатися за назвою) і Cannabis sativa, тобто марихуану.

Хоча ці рослини і відносяться до одного сімейства і поділяють багато генетичні властивості, ми не можемо їх замінити їх одне на інше.

Тим не менш, вони досить схожі, тому підприємливі люди намагалися додавати хміль в марихуану, а з неї, в свою чергу, варити пиво.

Складно сказати до чого привели дані досліди, але, мабуть, результати виявилися менш приємними, ніж очікувалося.

7. Мертві звірятка

Таксидермія, безумовно, одна з тих речей, яка не повинна мати нічого спільного з пивом. Принаймні, так думає більшість з нас.

Британська пивоварня «BrewDog» чемно з цим не погодилася, випустивши на ринок пиво, яке, до речі, є найміцнішим у світі (55%), в 2011 році.

Цей напій, гідно названий «Кінець історії», був випущений в опудалі справжнього мертвої тварини! Бідного звірка ви можете вибрати самі, горностая або білку, які нанизані на пляшку, пробка якого стирчить у них з рота.

6. Найстаріше пиво в світі

Хоч про пиво та відомо досить-багато чого, все ж старовинні рецепти пивоварна знайти складно.

У 2010 році був знайдений корабель, що зазнав аварії в 19 столітті поблизу Фінляндії, і на судні було виявлено справжній скарб – найстаріше пиво в світі! Пиво зберігалося в пучині холодного моря і здобуло терпкі нотки післясмаку і кислинку, що втім, і не дивно. Пиво придбало кислуватий смак в процесі довгого бродіння.

Фіни беруть пиво всерйоз, тому в даний час фінські вчені намагаються визначити точний рецепт з п’яти збережених пляшок. Вони вироблятимуть це старовинне пиво, і продаватимуть під маркою «Shipwreck Beer".

5. Майкл Джексон і пиво.

Коли любителі пива обговорюють Майкла Джексона, вони мають на увазі зовсім не Короля Поп-музики.

Вона говорять про британця Майкла Джексона (1942-2007), гуру в області пива (шикарний бородатий чувак на фотографії вище). Йому дали прізвисько «Мисливець за Пивом», він був письменником і журналістом, який наприкінці 70-хх одноосібно пояснив всі нюанси про пиво (у той час пиво вважалося огидним, таке собі пійло для бідняків)

Джексон завжди думав, що пиво важлива складова кожної культури, саме тому, коли він описував пиво, він намагався піднести це в культурному контексті.

Він також популяризував ідею про класифікацію пива по їхньому смаку. Без нього світ пива став би іншим, можливо менш захоплюючим, ніж є зараз.
Шанувальники пива по всьому світу визнали його внесок і обдарували його різними похвалами і численними нагородами.

4. Вода і пиво.

Хоча вода, як правило, позбавлена ​​смаку, насправді вона є дуже важливим фактором ля додання смаку пива.

Переважна кількість пива – це вода, і пиво не врятує ні навички, ні чудові інгредієнти, якщо вода низької якості.

Протягом історії багато пивоварні заводи вибирали своє місце розташування поблизу якісних джерел води. Чистота води є очевидним фактором: багато пивовари терпіли фіаско, використовуючи хлоровану водопровідну воду. Крім того, вода відрізняється за смаком в різних місцях, що впливає на смак пива.

Багато хто вважає, що найкраща вода для пива знаходиться в горах Ірландії. Ця вода використовується в варінні пива Guinness. Спробуйте і ви.

3. Пиво в Єгипті

У стародавньому Єгипті, в Нілі містилося така кількість бактерій, що найчастіше замість води люди пили пиво.

Від цього ви могли сп’яніти, але по суті, юшка з алкоголем було буденною справою. Це могло стати в нагоді і в масштабних будівництвах єгиптян.

Коли піраміди в Гізі були побудовані, роботи частково оплачувалися пивом. Вони трималися в бадьорому настрої протягом всього проекту, вживаючи пиво три рази на день. Вони вважали його, як і освіжаючим напоєм, так і нагородою за свою напружену роботу. За фактом, робочі були непохитні в тому, що їм повинні давати пиво, і по суті, якби пива не було в наявності, то Піраміди можливо і не вишикувалися.

2. Перуанська пиво

Чіча є традиційним Перуанським кукурудзяним пивом, яке сходить ще до часів інків. Його секретний інгредієнт вельми дивний – слина.

Людський рот виробляє безліч бактерій і ферментів. Деякі з них можуть замінити ряд пивоварних процесів, використовуваних для приготування пива. Це означає, що процес ферментації з кукурудзи може бути активований при пережовуванні качанів, змочуючи їх слиною, а потім додаючи в пивну закваску. «Погриз і виплюнув».

Кукурудзяна чича на смак як кисле пиво, і донині є популярним освіжаючим напоєм в Перу. В даний час, люди замінюють слину в ферментації на солод, але деякі все ж роблять це по-старому.

1. Краще пиво в світі

Пиво надзвичайно складно оцінити. Одне перевершує іншого, і все це справа смаку кожного. Проте, коли мова заходить про те, яке пиво назвати кращим у всьому світі, все піволюби одностайні. Це почесне звання заслужило «Westvleteren 12». Це 10,2 відсоткове пиво, відноситься до типу Trappist beer (Бельгійський Ель), яке виробляється з 1940 року.

«Westvleteren 12» – темне пиво з вишуканими, шоколадними нотками, що, як кажуть, робить його неперевершеним в порівнянні з іншим пивом. Його можна легко дізнатися за унікальною жовтої кришки і відсутності етикеток на пляшці. Як правило, його можна купити під час візиту в монастир, в якому його роблять (розташований в Бельгійській глибинці) і купити його прямо у ченців; дорога часто включає в себе терпляче очікування в черги з автомобілів, яке може розтягнутися на багато кілометрів.

Так чи інакше, монахи повністю обізнані про перевагу своєї продукції, і не проти використовувати свою репутацію від випадку до випадку.

У 2012 році, коли їх монастирю потрібна нова дах, вони на час почали експорт «Westvleteren 12» в різні країни за ціною від $ 75 до $ 85 за упаковку (шість пляшок і два келихи).

Пиво розійшлося за лічені хвилини.

І не забувайте, що якщо пиво зіпсовано, і у Вас є чек, несіть його в магазин повернення грошей за неякісний товар ніхто не відміняв. А пиво – це ніщо інше як товар.