Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 фактів про життя після Апокаліпсису, які ви не очікуєте

Кінець близький, але на щастя, у нас є достатньо часу, щоб підготуватися до життя після великого катаклізму, так що давайте-ка детально ознайомимося зі списком речей, які ви явно не очікуєте зустріти після кінця світу.

Ви все одно будете платити податки (якщо багаті, звичайно і живете в США)

Внутрішня податкова служба США (IRS) славиться своїми поборами. Наприклад, вони склали план по продовженню збору податків, коли людство переживе ядерний вибух. Відповідно до звітів IRS, відновлення збору податків очікується в межах 30 днів після катастрофи.

На щастя, вони будуть приділяти особливу увагу тим, хто може приносити більший дохід. Вільна країна, де треба платити податки … Навіть після кінця світу.

Ми будемо використовувати поштових голубів

Треба сказати, що разом з розпадом суспільства, втратою могутності і запанує беззаконням, які неминуче прийдуть з кінцем світу, ваші шанси на використання електронної пошти, телефону або Вконтакте зводяться до нуля. На щастя, у Китаю є інший спосіб спілкування – поштові голуби. За наявними даними, Народно-визвольна армія тренує голубів для передачі повідомлень між військовими і політиками, що може бути використано і в майбутньому, як єдиний спосіб передачі листів.
З фільмів нам залишиться тільки американський рестлінг

За останнє десятиліття WWE (найбільша в світі федерація рестлінга), зібрала записи 125000 записів боїв. Цей матеріал – ціла історія, яку, зрештою, майбутні покоління повинні знати, як вони вважають. Щоб зберегти спадщину в безпеці, на випадок якої глобальної катастрофи, близько 60000 записів тримають в ядерному бункері в Горах Катскілл, штату Нью-Йорк.

Тому, якщо апокаліпсис постукає до нас у двері, ми можемо сміливо глянути йому в обличчя милуючись шедеврами з рестлінга. Тьху блін …

Бактеріологічна база даних

Не має значення, яка апокалептіческая катастрофа настане – ми можемо бути впевнені в тому, що всі існуючі методу зберігання важливих даних будуть марні. Всі електронні носії схильні до дії електромагнітних імпульсів, повеней, пожеж, перебоїв в подачі електроенергії.

Разом з цим, вчені виявили спосіб зберігання інформації в гені бактерій, названій на честь пісні «Який же маленький цей світ».

Вони перетворили пісню в код, який містить в собі чотири літери, які складають ДНК – A, G, T і С. Вони також помістили цей код всередині штучної ДНК, і після впровадили в бактерію «E coli».

Коли бактерія розмножується, повідомлення передається через кожне покоління, що робить його майже що безсмертним. Більш того, багато видів бактерій можуть виживати в екстремальних умовах, так що не дивуйтеся, якщо виявите їх у постапокаліпстіческой пустелі.

Ми не зможемо очищати домішки в паливі

Один з найпопулярніших сценаріїв постапокаліпсіс – спасибі тобі фільм «Божевільний Макс» – це коли паливо стає валютою. Забудьте про гроші, золото, діаманти, після прибуття у ваше місто віспи або іншої зарази, краще буде мати в наявності бензин, щоб торгуватися, або ви залишитеся голодними.

Чи ні? Справа в тому, що етанол, який міститься в бензині, має свій термін придатності. Етанол – гідроскопічне (легко поглинає вологу) хімікат, однак, якщо ви додасте одну ложку води в паливо, воно забрудниться і стане непотрібним для використання. Інструкція говорить, що паливо повинне використовуватися протягом місяця, після того, як ви заллєте його в автомобіль. Навіть якщо зберігати його в герметичному циліндрі, термін придатності закінчується через півроку. Що це означає для нас? Коли нам буде потрібно паливо, ми не зможемо взяти його з кинутих автомобілів, або заздалегідь запастися їм, так як, в будь-якому випадку, термін придатності закінчиться.

«Але як, же на рахунок очисних заводів», запитаєте ви. І ми вам відповімо: «А що заводи?» При будь-якому розкладі, заводи перестануть існувати. Вони будуть знищені при глобальної катастрофи, а якщо і залишиться парочка, то ми не думаємо, що робітники погодяться ризикувати працювати там, покидаючи свої безпечні бункери.

Ми будемо пити пиво і газовану воду

У 1955 році американський уряд вирішили протестувати ефект ядерного вибуху на «комерційних упакованих напоях» і назвали цей експеримент «Операції Teapot». По суті, вони скидали атомні бомби на банки та пляшки з содовою і пивом, і в кінцевому підсумку виявилося, що ми цілком можемо вживати ці напої після ядерної зими.

І газована вода, і пиво мали прийнятну якість (хоча їх смак трохи помінявся), і вчені прийшли до висновку, що напої можуть легко служити нам в якості водних ресурсів.

Нам знадобиться гігантський банк насіння.

У далеких глибинах Арктичного Архіпелагу (дуже близької до Північного полюса), розташовується «Всесвітнє семянохраніліще». Сховище, висотою в 120 метрів, знаходиться в горі, має повністю автоматизовану систему забезпечення безпеки, і навіть сканер, щоб виявити бомби, при поставці насіння. Усередині ж більш ніж 770000 різних видів насіння.

Мета всього цього полягає в тому, щоб забезпечити довгострокове зберігання насіння, і таким чином, у разі глобальної катастрофи, мати можливість відновити сільське господарство.

3D продукти з черв’яків

Поки насіння буду дозрівати, нам буде потрібна інша альтернатива їжі. В даний час, голландська дослідницька організація моделює 3D їжу, використовуючи базові матеріали, які включають в себе водорості, комах і черв’яків.

Дослідження знаходяться ще на ранніх стадіях, проте вони успішно зробили 3D печиво з подрібнених борошняних Хрущак (борошняні жучки). Звичайно, вони не думають про апокаліпсис, вони проводять для це дослідження з метою створення 3D їжі для космонавтів. Але з іншого боку, це також можливість використання даної технології після глобальної катастрофи.

«LAGEOS – 1» скаже нам, який зараз рік

LAGEOS -1, також відомий як лазерний супутник геодинаміки, являє собою сферичний куля, що обертається навколо Землі. В даний час, використовується для запису інформації про тектонічні плитах (а також форми планети). Він виглядає, як збільшений в розмірах, кулька для гольфу, але призначений для інших цілей.

Завдяки Карлу Сагану, всередині супутника знаходиться дошка, зображає Землю в трьох різних точках часу: 280000000 років тому (коли континенти були величезної маси), справжній день (коли супутник запустили в 1976 році), і передбачувана карта Землі через 8.4 мільйона років після запуску. Дошка з цими малюнками також пояснює, що приблизно до цього часу супутник увійде в зовнішні шари атмосфери і буде притягнутий до Землі. В результаті, у тих, хто виявить супутник, отримає можливість порівняти карту їх Землі з тією що існувала в 1976 році.

Проект Хорнслета

Цього літа, датський художник Крістіан фон Хорнслет, планує опустити на дно марсіанської западини свою скульптуру під назвою «ДНК інкапсуляція». Це химерний спосіб сказати нам, що «скульптура наповнена зразками людського ДНК».
Цю скульптуру у формі зірки, вісім на вісім метрів, збираються набити зразками людської крові і волосся, узятих у 5000 чоловік зі всього світу, і спустити в найглибшу частину океану.

Крім того, що цей витвір мистецтва, інша мета полягає в тому, щоб зберегти ген людства в безпечному місці (не дивлячись на те, що там може де-небудь заваляться Ктулху).

Поверхня скульптури зроблена з електрополірованій, нержавіючої сталі, що дозволить запобігти іржу і корозію металу. Вона також має спеціально нано-інженерне зовнішнє покриття, що запобігає ріст рослин та інших органічних речовин на поверхні, що дає гарантію дістати її такою ж блискучою, якою вона була спочатку.