Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 вбивць-садистів з природного світу

У природі хижаки бувають різних форм і розмірів. Останнім часом існує така тенденція, серед коментаторів документальних фільмів, прославляти ефективність тільки деяких хижаків (часто посилаючись на вищих з них, таких як акул, левів або крокодилів, як на "ідеальних машин для вбивства" або "найбільш ефективних вбивць природи" і т. д.), але це все в значній мірі грунтується на тому, наскільки швидко тварині вдасться вбити свою жертву.

Але сьогодні про інших убивць. Більшість цих тварин живуть у тропіках, і якщо Ви хочете поринути в тропіки, без побоювання за своє здоров’я, то краще відвідайте Фореста Тропікана – тропічний рай в Підмосков’ї.

А для тих, хто не боїться, список. Ці хлопці використовують диявольські методи вбивства.

Богомол

Богомоли знамениті тим, що самки часто з’їдають самців під час статевого акту, причому останній легко перемагається його коханої, але вже не може продовжити процес спарювання. Садистська складова полягає в тому, що богомоли не обтяжують себе вбивання свого видобутку перед їжею: як тільки одна комаха охоплює нещасного коханця, воно починає споживати його живим. Хоча ми, як правило, менш співчутливі до безхребетних, жорстокість звички прийому їжі самки богомола заслуговує на увагу, і тому вони розглядаються як безжальні вбивці в багатьох культурах по всьому світу.

Жук-світлячок сімейства Photuris

Самець богомола може бути з’їдений під час шлюбного процесу, але принаймні він передає свої гени в процесі. Інший смертельний процес з царства комах має більш хитрий підхід отримання їжі; на цей раз самець втрачає все, своє життя і шанс на продовження роду. Жук-світлячок сімейства Photuris імітує світлові сигнали самок, що належать до інших видів жуків-світляків для того, щоб заманити хтивих самців до неї. Перш ніж один з них зрозуміє свою помилку, він поїдається самкою. Було виявлено, що при цьому самки отримують з поїданням жертви особливі стероїди люцібуфагіни, що відлякують павуків.

Вужі

Вужі вважаються найбільш нешкідливими типами змій, хоча багато людей все ще бояться їх. Тільки отруйні змії і великі удави становлять небезпеку для людини. Проте, коли справа доходить до методів вбивства, отруйні змії і удави досить гуманні, коли захоплюють свою жертву. З іншого боку, вужі вбивають свою здобич особливо жорстоким чином, ковтаючи жертву живою. У той час як жаби, миші, ящірки, комахи, які і складають раціон харчування цих видів позбавлені від жахливої ​​долі бути розчленованими, вони повільно задихаються всередині змії.

Чорнолапа тхір

Члени родини куницевих сумно відомі своєю жорстокістю, їм часто вдається вбивати тварин, у кілька разів перевищують їх розміри. Чорнолапа тхір тут не виняток, просто погляньте на те, як він вбиває свою кохану видобуток, лугових собачок. Тхір пробирається в лігво лугових собачок, схоже на лабіринт, під покровом ночі, потім використовує свої лапи, щоб вдарити одну з них прямо в голову. Удар змушує прокинутися лугову собачку, яка піднімає голову від здивування і підставляє вразливим своє горло для вбивці. Хоча жертва вмирає швидкою смертю, вона потрапляє в засідку під час сну, перебуваючи в "безпеки" свого власного будинку.

Морська мінога

П’явки – це огидні істоти, і ніхто з цим не сперечатиметься. Тепер уявіть п’явку в метр довжиною, яка ще і харчується кров’ю більш великої здобичі. Вітаємо, ви уявляли собі морську міногу, примітивне хребетна, яке нагадує величезну п’явку. Морська мінога вважається шкідником в районі Великих озер в Північній Америки, тому що вона часто вбиває рибу, яку приписує собі. Причина, чому мінога вважається кошмарної вбивцею, полягає в тому, що її жертви не мають кінцівок, щоб боротися з нею і повинні чекати, поки їх вбивця насолодиться кров’ю жертви.

Кандіру

Кандіру, як багато хто з вас, напевно, чули, це риби, які запливають в уретру людей, які мочаться під час купання. Є ймовірність, хоч і маленька, що таке станеться, так як риба може легко прийняти уретру людини за зябра риб, на яких вона полює. Кандіру запливає в зябра амазонських риб і висмоктує їх кров. У людей все виглядало б так, якби хробак запливав безпосередньо в легені і там висмоктував вашу кров, поки ви не помрете.

Комодський варан

Комодський варан відомий як один з найбільших і найнебезпечніших ящірок. Їх пащу сповнена отруйної суміші з бактерій, які викликає гангрену в ранах своїх жертв. Отрута діє швидко, в той час як гангрена, занесена слиною комодского варана, означає тривалу біль і страждання для тварини, що став мішенню рептилії. Багато людей впевнені, що у них немає отрути, але насправді все не так. Останні наукові дослідження виявили, що комодські варани мають потужний отруту, як у самої отруйної змії в світі. Укус цього варана заносить як отрута, так і інфекцію, після яких дуже важко вижити.

Хижі рослини

Коли ми говоримо про тривалу агонії, м’ясоїдні рослини є експертами в цій справі. Нещасні комахи, яким не пощастило стати жертвою цих досить красивих живих організмів, перетравлюються живцем протягом декількох годин агонії. Комахоїдні рослини заманюють свою здобич у глечики, які мають слизькі краю. Комахи борються марно, щоб вибратися з рослини, неминуче потрапляючи в травний канал, що знаходиться на дні глечика. Красива пастка знерухомлює свою здобич, але не вбиває його, а потім починається травлення. Росички ж наприклад використовують метод лову липучками. Проте, всі види поглинають свої жертви живими, що ніяк не можна назвати приємним шляхом.

Паразитична оса

Паразитичні оси настільки жахливі і жахливі, що Чарльз Дарвін використовував їх як аргумент проти існування Бога. А також для будь-якого з вас, хто бачив фільми Рідлі Скотта про інопланетних істот. Оси використовують організми різних господарів, таких, як павуків, гусениць або личинок інших комах. Оса спочатку жалить свою жертву, а потім відкладає свої яйця в ній. Після висиджування яєць, личинки оси повільно споживають жертву зсередини, що призводить до повільної, болючою смерті.

Ланцетовидная двуустка

Номер один у цьому списку належить паразитам, яким вдається переналаштувати поведінку господаря, щоб виконувати їх бажання – що, звичайно, означає, що господар повинен покінчити з собою для того, щоб забезпечити виживання паразита і його репродукцію. Ланцетовидная двуустка є крихітним паразитом, і в одній із стадій свого життєвого циклу, може бути знайдена в тілах деяких видів мурах. Заражені мурахи контролюються паразитом і коли настає ніч, вони залишають мурашник, залазять на соломинку трави, і просто чекають. Чекають, поки їх випадково не з’їдять вівці та інші травоїдні тварини, усередині яких паразит може продовжити свій життєвий цикл. Як не дивно, мураха повертається в колонію протягом дня і продовжує свою звичайну рутину. Власний черв’як наприклад змушує комах-жертв втопиться як тільки у нього з’являється бажання розмножуватися, що може відбутися тільки у воді. Захоплююча можливість контролювання розуму господаря здається є вирваною з науково-фантастичного фільму.