Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 незвичайних видів зброї, яку використовували проти Нацистів

http://podstolom.su/

Друга світова війна була періодом темряви, небаченої людством і боротьби проти сил зла. Тому цю війну розглядали як боротьбу за майбутнє світу, і Вам напевно буде цікаво дізнатися, яке “руйнівний” зброю іноді використовували в боротьбі з “темною силою” …

10. Невитирана написи на стінах.

Графіті були популярним способом опору. Саме графіті стали єдиним рівноцінним відповіддю проти пропаганди нацизму. Визнаючи це, Союзницька розвідка почала скидати з літаків образливі трафарети і фарбу позаду розташувань противника. На жаль, існувала проблема: німці просто зафарбовували надписи на стінах скрізь, де знаходили їх.

Британці направили величезні ресурси на створення фарби, яку було б неможливо видалити. І вони винайшли фарбу на основі амонію. Цей “військовий арсенал” був замаскований як тюбики із зубною пастою і поставлявся контрабандою до Європи, де був особливо популярний при написанні лайок на лобових стеклах автомобілів німецьких чиновників.

Однак, була одна незначна промашка, коли відвантаження випадково скоїли в Північній Африці, де спантеличені агенти взяли красу за реальну зубну пасту з “руйнівним ефектом для зубів”.

9. Сверблячих порошок.

Special Operations Executive (SOE), щоб деморалізувати ворога, вирішив запозичити ідею у шкільних жартівників і почали серійно випускати сверблячий порошок. Порошок, який мав сильний подразнюючий ефект на шкіру, був ввезений контрабандою до Європи, замаскований як тальк. Там він був розподілений учасниками опору в пральнях і на фабриках одягу, де його могли таємно нанести на німецьку уніформу.

Це була невелика, але успішна операція. У жовтні 1943 року SOE повідомив, що 25 000 одиниць уніформ команди підводного човна були оброблені зудить порошком.

Тим часом інші агенти SOE підійшли до питання більш творчо. Стокгольмський офіс агентства почав збирати німецькі конверти зі Швеції за допомогою родичів в окупованих країнах, заповнюючи їх зудить порошком, і відсилаючи їх назад в німецьку поштову систему.

Однак, схема досягла свого успіху в Норвегії, де місцеві учасники опору почали поміщати порошок в презервативи, призначені для німецьких військ. Оброблені презервативи були відправлені, головним чином, в Тронхеймскую область, де місцева лікарня скоро заповнилася солдатами, які скаржаться на “хворобливе роздратування”.

8. Бомби-вонючки.

Британці також витратили великі суми, розробляючи бомбу-вонючку, названу “S-капсула”, яка могла бути розчавлена ​​в кишені німецького пальто, щоб створити жахливий сморід. Запах залишався навіть після багаторазових чисток, і так як зимовий одяг була в дефіциті в німецькій армії, бідний солдат повинен був або замерзнути або терпіти жахливий запах.

Абсолютно серйозно, група англійців початку весело названу програму “Хто Я?”. Вони в кінцевому рахунку справили аерозольний розпилювач, який міг використовуватися на німецькому чиновникові, щоб справити сильний фекальний запах, який “образить” його в очах його підлеглих. На жаль, “Хто Я?” виявився настільки сильним, що мав тенденцію чіплятися до всіх навколо, включаючи бідного хлопця, що намагається таємно розпорошити його. Учасники опору, яким він був ввезений контрабандою, відмовилися використовувати його.

7. Підроблені запрошення на вечірку.

У 1944 році агенти SOE в Швеції шукали способи підірвати нацистську підтримку в країні, коли вони раптово побачили свій шанс. Німецьке посольство в Стокгольмі прийняв заходи, щоб відомий німецький актор і комік Георг Олександр дав подання одного вечора з квитками, доступними тільки виключно небагатьом. Подання мало стати веселим фарсом.

SOE виробив більше 3000 підроблених запрошень на подання і шикарний прийом, який буде після. Підробки, які закликали одержувача надіти найкращий вечірній наряд, розіслали відомим нацистам по всій країні.

Вночі торжества все пішло, як SOE і запланували. Тисячі люблячих коміка-нациста шведів, яким підлестили, що їх підтримка визнавалася посольством, з’явилися в смокінгах для того, щоб їм повідомили, що квитки, які вони гордо тримали в руках, були фальшивкою, і що їм не дозволять увійти. Подання було затримано на кілька годин сердитою натовпом зовні, багато з яких добиралися протягом декількох годин, і тепер почували себе жахливо. Дурні фашисти стали посміховиськом в Швеції.

6. Проносна.

Атлантичне узбережжя Норвегії було пустельній областю з економікою, що базується в основному на солоній рибі. Таким чином, коли кероване нацистами уряд Норвегії оголосило, що воно реквізував весь улов сардин, люди були обурені. На щастя, у опору був кріт у місцевому нацистському штабі, який розповів, що сардини використовували, щоб нагодувати німецькі війська і надати поставки консервів командам підводних човнів. І саме тоді опір придумало план, настільки блискучий, що все в країні повинні були носити темні окуляри решту війни.

Спочатку вони послали термінове повідомлення своїм контактам у британській Розвідці з проханням надіслати сильне проносне, яке могло б легко бути додано до рослинного масла, не залишаючи слідів. Британці, які очевидно вирішили не задавати занадто багато питань після історії з сверблячі порошком в презервативах, знизали плечима і відіслали все кротоновое масло, яке вони змогли дістати.

Кротоновое масло, якщо Ви не в курсі, є надзвичайно сильним проносним. Норвежці доставили його на консервні заводи, де воно було додано до сардин з рослинним маслом. І готові консервовані сардини були відіслані на підводні човни.

Хвороблива нестримна діарея, навіть зараз здається кошмаром, але уявіть її в той час на крихітній субмарині з групою хлопців з однаковою проблемою. Так! Це була маленька і рідка перемога.

Британська Розвідка була вражена цим успіхом і почала власну, засновану на проносне, кампанію, використовуючи речовина під назвою Carbachol.

Офіційні документи стверджували, що один грам міг викликати “діарею епічних масштабів серед 200 людина”. Документи “весело” назвали стратегію “Евакуація Проти Евакуації”. Але операцію так і не вдалося розпочати т.к. війна закінчилася.

5. Поширення чуток.

На початку війни британці взяли на роботу журналіста Daily Express Сефтон Делміру, щоб керувати чорними пропагандистськими операціями проти Німеччини. Делміру був прекрасною людиною, він говорив вільно німецькою мовою і протягом його роботи як Берлінського кореспондента для Експресу, він познайомився з багатьма високими нацистами, включаючи Гітлера. І він був бульварним журналістом, який мав багато досвіду складання скандальних історій. Програма на радіо, на якій він був ведучим, відразу ж стала найбруднішою, самої лихослівним, непристойною передачею в Німеччині. Його мета полягала в тому, щоб повторити успіх таблоїдів, які “засуджуючи брак, робили це серед тих, хто хотів читати про це”.

Радіостанція була засекречена, але всі її дуже любили т.к. на ній часто можна було почути брудні викриття німецьких чиновників. Після однієї особливо брудною передачі, обличающей “німецького адмірала, його коханку і п’ять п’яних моряків”, вражений британський політик написав уряду скаргу: “Якщо це – те, що необхідно, щоб виграти війну, я краще програю її”.

У кінцевому рахунку Делміру вирішив, що станція зжила себе і дала все, що могла. У заключній записи диктор був нібито захоплений зненацька Гестапо і застрелений після короткої перестрілки. Останні слова потрясли слухачів, нацистський чиновник прошипів: “знайшов Вас нарешті, Ви свиня!” На жаль, радіо-оператор, що відповідає за станцію, програв ту ж саму запис через годину, що означало, що диктор був застрелений двічі.

4. У Гітлера був крихітний член.

Не те, щоб Делміру було достатньо говорити гидоти по радіо … Щоб закріпити свої історії про сексуальні домагання серед вищестоящих нацистів, він почав фотографувати лікарські візити Гітлера, щоб змусити всіх думати, ніби він займався мастурбацією публічно. Художник Маріон Уайтхорн провів годинник, копітко малюючи геніталії на картинах фюрера. Для кращого ефекту член завжди обрізався, щоб додати віри в чутки, які говорили, що Гітлер таємно мав єврейське походження. Коли SS почав видавати брошури, засуджуючи зображення підробок, Делміру побачив свій шанс вийти на наступний рівень. Він справив неправдиву брошуру SS, що містить фотографію усміхнене Гітлера з дійсно масивним членом. Нижче картини був заголовок, що засуджує її як фальшивку, “всі знають, що фюрер не володіє нічим подібним”.

3. Розміщення особи Гітлера на туалетному папері.

Ще більше, ніж у SOE, у OSS була репутація готових розглянути будь-яку схему, навіть саму божевільну, яка могла б підірвати ворожу військову економіку. Так, наприкінці війни, коли офіс OSS в Римі зрозумів, що ворог відчував серйозну нестачу туалетного паперу, вони скористалися цим. Відділ почав виробляти антинацистську туалетний папір, яка була скинута в Німеччину і поміщена в туалети поїздів, що їдуть з нейтральної Швейцарії. Деякі рулони містили антинацистські тексти, а деякі навіть дійсно жахливий сортірний гумор.

2. Завалювання Гітлера порнографією.

Продовження “відправимо Гітлера в капітуляцію” стратегії останніх декількох пунктів, OSS придумало план, якому було далеко навіть до їх низьких стандартів. Вони знали, що видалення Гітлера з цього театру нищівно вдарить по нацистам. Але вбивство його було майже неможливо. Так що замість цього вони просто вирішили звести його з розуму. За допомогою порно.

Першокласна команда психологів агентства дійшла висновку, що Гітлер був патологічним ханжів. Вони стверджували, що, якби Гітлер був раптово підданий величезній кількості жахливої ​​порнографії, це призвело б до нервового зриву. Таким чином, підрозділ R & D OSS (відомий як “Choirboys”) перейшло до дії, зібравши “гору” німецької порнографії.

У цьому пункті, ймовірно, варто нагадати, що була реальна війна, бурхлива по всьому світу, в той час як ці хлопці сиділи без діла, переглядаючи баварську еротику і сперечаючись, який випуск “грудастой Берлінських маляток” більш імовірно зруйнує загрозу фашизму раз і назавжди.

План майже розвалився, як тільки OSS спробувало привести його в дію. Вони вирішили, що кращий спосіб доставити порно Гітлеру полягав у тому, щоб зробити так, щоб бомбардувальник скинув його на бункер. Коли тривога повітряного нальоту закінчиться, фюрер вийде назовні, побачить, що каталоги дамської білизни заповнили всі навколо, і негайно збожеволіє. Нічого не підозрює полковника Повітряних сил запросили в штаб OSS, де йому з ентузіазмом був пояснений план. Але виявилося, що полковник не поділяв план любителів порно і вважав його небезпечною авантюрою.

Фактично, полковник кричав, що всі агентство було групою маніяків і що Повітряні сили не будуть ризикувати життям пілота заради такого. Так що порнушку до Гітлера не дійшла

1. Газети-пародії.

Коли нацисти вторглися в Бельгію, вони захопили найбільшу газету країни, Le Soir, і перетворили її в засіб пропаганди. Але 9 листопада 1943 читачі, які зупинилися, щоб купити випуск в одному з багатьох газетних кіосків Брюсселя, були здивовані. На перший погляд газета здавалася цілком нормальною. Однак, при подальшому перегляді кожна історія була написана, щоб тонко або “не так тонко” дражнити німецьких окупантів.

Були розділи, відмінно подражающие стилю звичайних пропаганд газети, але поступово переходять у ірреальну дурницю. Розділ некрологів був просто заповнений іменами знаменитих німецьких військових.

Пародія Le Faux Sour була роботою бельгійського опору. Сподіваючись надихнути більше бельгійців приєднатися до руху, вони придумали блискучий ненасильницький протест. Прийнявши на роботу мультиплікаторів, письменників і друкарів, їм вдалося провести прекрасну точну копію Le Soir. Підроблений тираж був відданий газетним кіоскам Брюсселя. Але нацисти вирахували план. Проте, працюючи із запаморочливою швидкістю, опір змогло доставити свою версію в кіоски раніше, ніж туди наскочило СС. До того часу, коли реальна газета з’явилася, пародії Le Soir вже поширилися серед бельгійців. Продали 50000 копій, зробивши цінну підтримку опору і перетворюючи нацистів на посміховисько.

На жаль, у історії трагічний епілог. Двоє планувальників, Фердинанда Велленса і Тео Маллір, були захоплені Гестапо, замучені і вбиті. Їх пам’ятають як героїв опору і чоловіків, які розсмішили Бельгію в її самий темний час.