Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 незвичайних видів йоги

Від молодих мам до любителів тварин, для всіх знайдеться своя йога. Ось 10 видів йоги, які, як ми вважаємо, достатньо незвичайні, щоб потрапити в цей список.

1. Йога голяка: духовне просвітництво в природності.

Нагая йога з’явилася на Заході під час руху хіпі в 1960-х, але стала популярною в 2001 завдяки класам Аарона Стер тільки для чоловіків. Набравши величезну популярну, вона швидко поширилася і в усьому світі.

Студія йоги “Сміливий і Голий” в Нью-Йорку в даний час пропонує різні комбінації: в одязі, з приватним інструктором, з наступним оголенням, одностатеві або спільні класи, але вони просять, щоб студенти залишили будь-які думки сексуального характеру за дверима. “Якщо Ви шукаєте оргазм, Ви перебуваєте в неправильному місці”, – написано на сайті “Сміливий і Голий”. Замість цього нагая йога, як вважають, знімає нав’язливий сором і заперечення краси тіла, тим самим прищеплюючи впевненість у собі її прихильникам.

2. Йога з марихуаною: досягнення нових рівнів освіти допомогою марихуани.

Оскільки марихуана стає законною в різних державах, класи, які заохочують курців стають досить популярним явищем.

Remedy Yoga в Лос-Анджелесі є таким місцем. Хоча багато хто вважає, що наркотикам немає місця в йозі, деякі все-таки вважають, що йога і марихуана знаходяться в природному єднанні, і є засобами, що надають заспокійливу і ейфорістіческого дію на людину.

3. Doga: здоровий розум, тіло і дух з кращим другом людини.

Йога з собакою чи doga об’єднує посередництво, розтяжку і масаж для собак і їхніх людських партнерів. Собаки відмінно підходять для йоги, яка, як духовна практика, підкреслює союз і зв’язок з іншими істотами.

Деякі вважають, що наявність собак в класі, спростить давню практику йоги і зробить її простий примхою. Ті, хто пробував подібні заняття, помічають, що було складно змусити собак слухатися або міняти положення, але прихильники вважають, що doga покращує серцеве здоров’я і травлення у собак і знімає напруги у людей.

4. Рейв йога: здорова альтернатива клубній сцені.

Рейв йога пропонує життєздатну і позитивну альтернативу курінню, розпивання спиртних напоїв і наркотиків в клубі. Здоровий гедонізм – сенс рейв йоги. Класи можуть починатися з повільних мелодій і легкої медитації, які призводять до поступового з’єднанню з музикою. Наприкінці вечора зал нічим не відрізняється від клубу. Зазвичай пропонуються безалкогольні напої і вегетаріанські та / або сирі продукти.

5. Повітряна йога: придбання навичок антигравітаційного фітнесу.

Повітряна йога об’єднує повітряне мистецтво і традиційну йогу за допомогою антигравітаційних гамаків і шовкових стрічок, які допомагають виконувати вправи. Техніка також включає елементи пілатеса, гімнастики і сучасного танцю.

Ця практика розвантажує хребет, формує тіло і розум, і володіє додатковою перевагою, іноді роблячи своїх прихильників вище на 4 см.

6. Кінська йога: знайдіть гармонію зі своїм конем допомогою рухів і дихання.

Йога верхом заохочує зближення з партнером-конем в розумової та фізичної гармонії. Класи зазвичай включають серію поз йоги за участю коня, зосереджених на диханні. Як тільки зв’язок між партнерами встановлюється, пози йоги можуть бути продовжені верхом. Кінь, за допомогою своїх рухів кидає виклик своєму партнеру, щоб він залишався зосередженим і врівноваженим.

7. Істерична йога: крик для кращого здоров’я.

Істерична йога заохочує крики своїх учнів. На уроці Ви побачите традиційну йогу, дихальні вправи, розтяжку, а також танці і вокал. Студенти випускають свої емоції, кричачи, волаючи, тупаючи і б’ючи себе в груди. Після цього студенти сміються і розслабляються, як діти після істерики, готові зіткнутися з усіма труднощами життя.

8. Караоке йога: розбудіть свою внутрішню рок-зірку.

Практики караоке йоги співають, танцюють, використовуючи свій спосіб радіти і покращувати фізичну підготовку.

У той час як тренування трохи більш розкута, ніж у звичайних класах йоги, вона включає ді-джея, телевізійні екрани і навіть позу під назвою “невидима гітара”. Виконання пісень Елтона Джона і Бітлз є частиною цього емоційно зарядженого тренінгу, іноді змушуючи учасників сміятися чи плакати.

9. Йога “Мама і я”: зміцнення зв’язку з дитиною через баланс.

Йога “Мама і я” дає мамам, відразу ж після пологів, можливість зблизиться з малюком фізично і духовно. Класи також можуть допомогти згладити дезорієнтацію в початковій стадії молодого батька, даючи мамам можливість для спілкування з іншими молодими батьками.

Це – йога допомагає розвинути моторні навички немовлят, стимулюючи їх всебічний розвиток. Практика може також допомогти їм краще спати, оскільки рухи в йозі схожі на заспокійливі рухи малюка в матці.

10. Серф йога: знайдіть свій шлях до фізичної і розумової силі.

S.U.P. (Встаньте на серф), міжнародна організація, яка заохочує йогу у воді на серфі замість звичайної циновки. Це може бути здійснено на будь-якій поверхні води від невеликого водоймища до величезного океану.

На відміну від занять на твердому грунті, студенти на серфі краще помічають, чи тримають вони рівновагу, чи правильно розподіляють вагу, оскільки серф реагує на їх руху. Як і більшість методів йоги, серф йога покращує рівновагу, гнучкість і силу, омолоджуючи розум і дух.