Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 страшних міських легенд США

Зізнайтеся, що вас все ще кидає в тремтіння спогади про страшні оповіданнях часів вашої молодості. Кожна дитина чув історії про маніяків, про привидів і про викрадання інопланетянами. І всі ці розповіді звичайно ж правда, тому що відбулися ні з ким-небудь, а з одним одного дівчата вашого двоюрідного брата. Хіба мало доказів? Поки є час і можливість скачайте torrent фільми безкоштовно і дивіться ужастики, в принципі вони нічим не відрізняються від цих жахливих міських легенд

10. The Suscon Screamer.

Якщо ще що-небудь більш моторошне, ніж мертва наречена? Думаю, немає. Історії про цих нещасних можна знайти в будь-якій країні.

Suscon Road – дорога в штаті Пенсільванія, там же знаходиться і Залізничний міст через річку Саскуеханна. З цим місцем пов’язано багато легенд. Місцеві стверджують, що якщо приїхати на це місце, заглушити мотор, покласти ключі на дах машини і трохи почекати, то ви зможете побачити в дзеркалі заднього виду так званий “the Suscan Screamer” (від англ. Scream – пронизливо кричати; screamer – той, хто кричить).

Більшість історій зводяться до того, що це привид жінки, яку кинули прямо у вівтаря і яка потім вчинила самогубство на цьому мосту. Також кажуть, стрибнувши з моста, вона видала пронизливий крик.

В іншій версії фігурує якась істота з перетинками на ступнях, великими кігтями і величезною головою. Може бути, кому-небудь варто запитати цю мертву наречену що було насправді, коли вона всядеться на задньому сидінні?

9. Ліліан Грей.

Ця історія починається з надгробного каменя, який знаходиться в центрі кладовища в Солт Лейк Сіті, штат Юта. Він «належить» жінці на ім’я Ліліан Е. Грей, яка померла в 50-х роках минулого століття у віці 77 років. З першого погляду ця надгробна плита нічим не відрізняється від інших, поки не натрапиш на напис «Жертва Звіра 666».

Ось тепер насторожує.

Що може означати ця загадкова напис? Може, це свого роду звинувачення віруючих одного з найбільш релігійних міст в країні? Чи могла вона бути принесена в жертву для сатанинського культу? Може вона сама поклонялася дияволу? Або вона стала жертвою полювання на відьом? Але, все це тільки чутки, які придумали заінтриговані жителі, щоб пояснити це.

І як завжди знайдеться той, хто прийде і все зіпсує. Напис була замовлена ​​чоловіком-параноїком, який ненавидів уряд, а в смерті дружини вініл поліцію. Важко сказати, чи робить це історію мене жахливою, але, так все і було.

8. Привид Стоу Лейк.

Парк «Золоті Ворота» у Сан-Франциско (Каліфорнія) відомий своїми паранормальними історіями. Якщо вірить місцевим, то воно кишить духами, і ви ризикуєте наштовхнутися на одного з них під час заняттям йогою. З таким же успіхом це парк міг би називатися «Парк нежиті». Але ось одна історія про привида була особливо популярна. Її опублікували в «Сан-Франциско хронікл» 6-го Січня 1908. Це історія про привида Стоу Лейк.

Газетна публікація починається з імені Артура піджин. Він їхав по дорозі, трохи перевищуючи швидкість. Його зупинив поліцейський. Артур сказав, що це не його вина, йому довелося їхати швидко, щоб якомога швидше покинути озеро. Він бачив привид жінки. У неї були довгі світлі волосся, а на ногах не було взуття.

Легенди свідчать, що вона була матір’ю, яка втратила свою дитину, або навіть вбила, а потім наклала на себе руки. Ага, кращого виправдання своєму порушення звичайно придумати було не можна …

7. Ворота пекла

Bobby Mackey’s Music World популярний бар в місті Уайлдер, штат Кентуккі. Власник цього закладу кантрі-виконавець Боббі Меккі. З цим місцем пов’язані три легенди, які стали так популярні, що будівля виставлено на продаж.

Перша. Там знаходяться ворота пекла, які дозволяють увійти демонам в наш світ. Поки не зрозуміло, навіщо вони приходять. Може їм реально подобається кантрі або пиво.

Що стосується двох інших Історії, вони більш традиційні. Перша про Перл Брайан, реально існувала вагітній жінці, яка була знайдена обезголовленої в кінці 19 століття. Її коханий Скотт Джексон і його друг Алонсо Уоллінг були повішені за її вбивство.

Друга легенда – це легенда про жінку на ім’я Джоанна, яка, як кажуть, закохалася в співака в клубі. Її розлючений батько нібито повісив її коханця в роздягальні, через що Джоанна здійснила самогубства шляхом отруєння. Боббі Маккей написав пісню про цю подію, яка наводить на думку, що та дівчина все ще переслідує його в цьому барі.

6. Паттерсон Роуд.

У Х’юстоні, штат Техас, з спогадами про громадянську війну связанни численні міські легенди. Одна з найжахливіших пов’язана з Паттерсон Роуд, яка розташована поряд з Автострадою 6. Всі місцеві сходяться в одному, що примари, які там мешкають, були солдатами громадянської війни. Ті, хто вірять в це говорять, що якщо ви приїдете на Langham Creek Bridge на Паттерсон Роуд вночі і вимкніть світло, ви почуєте постукування, або автомобіль зануриться в туман. Більш скептичні місцеві жителі відзначають, що паркування автомобіля з вимкненим світлом на жвавому мосту буде гарною можливістю самому стати примарою.

5. Людина-коза

Багато історії часто вигадуються дорослими, щоб налякати дітей, коли ті себе погано ведуть. Будь, хто виріс в мексиканській сім’ї, знайомий з цим методом виховання, і, можливо, багато хто до цих пір бояться El Cucuy (ісп.)

El Cucuy, або boogie man, або простіше «злий дядько».

Історії, схоже були придумані придуркуватим старшими братами, які завжди намагаються лякати молодших. Наприклад, історія про людину-козу в місті Белтсвілл, штат Меріленд. Офіційної версії цієї легенди немає, але більшість стверджує, що вчений з Белтсвіллского Сільськогосподарського Дослідницького Центру ставив експерименти над козами. І це якимось чином призвело до того, що він сам частково став козою, такий, знаєте, гібрид людини і тварини.

4. Снеллігастер (The Snallygaster)

У 30-х роках 18-го століття іммігранти в окрузі Фредерік, штат Меріленд, стверджували, що наткнулися на жахливе істота. Незабаром, заснувавши місто на цьому місці, жителі почали повідомляти про свої спостереження за звіром, який був наполовину птах, наполовину рептилія з металевим дзьобом і гострими як бритва зубами. У нього також були щупальці восьминога, якими він захоплював людей й несе з собою, щоб нагодувати своїх птахо-ящери-кальмара дитинчат.

Коли чуєш вперше цю історію, не згадуючи прізвисько цієї істоти – Снеллігастер, то можна легко познущатися. Сюжет цієї історії обростав новими деталями, коли жителі повідомляли про свої «спостереження» починаючи від Нью Джерсі до Огайо. Але, не будемо чіплятися до цих штатам, де кожен другий вживає наркотики

3. Зелений чоловік.

Це, мабуть, єдина історія з цього списку, яка пов’язана з реальною людиною з дійсно жахливими деталями.

У районі Коппел, штат Пенсільванія, можна легко зустріти жахливо знівеченого людини, який бродтл по темних вулицях вночі. Його прозвали “Чарлі без обличчя” або “зелений людина”, і у кожного є своя історія зустрічі з ним.

Це все тому, що він дійсно існував! Раймонд Робінсон, народжений у 1910 році, у віці восьми років спробував, заглянути в пташине гніздо на мосту, але стався нещасний випадок. Він торкнувся лінії електропередач, яка вдарила його струмом, що викликало жахливі травми обличчя, які залишилися назавжди.

Як це буває, подібна зовнішність викликала у людей паніку, дітки починали плакати, тому майже всі 74 роки Робінсон переховувався від людей вдома, а вночі виходив на прогулянки. Він став живою легендою, і деякі люди навіть виїжджали вночі покататися, щоб хоч одним оком поглянути на нього.

2. Хлопчик-собака.

Куітмен, штат Арканзас, ще одне місце, де повно історій про примар. Більшість будинків мають свою історію, і щоб виділитися з «цього натовпу», потрібно дуже постаратися. І така історія має місце бути. Ось вона – легенда про хлопчика-собаці.

У 1954 році у Флойда і Еллін Беттис народився син Джеральд. До речі, цей будинок так і називають будинок Беттісов. Ті, хто знав його в юнацтві, стверджують, що він ловив собак і кішок, тримав їх у себе вдома, безжально катував і вбивав. Але, чим він дійсно відомий так це тим, що він тримав в ув’язненні своїх батьків на горищі протягом багатьох років. Він був заарештований після того, як його батько помер.

Сам Джеральд помер у в’язниці від передозування наркотиків. З тих пір люди стверджують, що в їх будинку відбуваються паранормальні явища. Мерехтливі вогні, дивні звуки і рухомі об’єкти. Враховуючи, Джеральд викинув свого батька з вікна, то, здається, не дивно, що там є привиди.

1. Людина-вугілля.

Відома каліфорнійська міська легенда бере свій початок з Долини Охай, Парк Кемп. Кажуть, там живе дух чоловіка, який живцем згорів, а тепер він раптово з’являється з лісу і нападає на машини і туристів. Його називають людина-вугілля.

Є кілька версій походження «вугільного» людини, але всі вони починаються з лісових пожеж, які сталися в парку в 1948 році. Основна версія, що батько і син виявилися заручниками вогню. Батько при пожежі загинув, а син вижив. Коли рятувальна бригада прибула на місце, то вони виявили, що син підвісив свого батька і стягнув з нього шкіру. При вигляді пожежних син зник у лісі.

Інша історія розповідає про подружню пару, яка теж стала жертвою пожежі, і розповідає нам про те, що молода людина, так само потрапивши у владу вогню, дуже сильно постраждав і до того ж збожеволів, оскільки не зміг допомогти своїй дружині, яка кричала про допомогу.

І втім, як зазвичай, люди кажуть, якщо приїхати в цей парк, зупинитися на мосту і вийти з машини, Людина-вугілля вийде до Вас. Жахливо обгорілий чоловік наткнеться на вас і спробує здерти з вас шкіру.