Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 дивних професій, в існування яких важко повірити

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, в чиї обов’язки входить прибирання з трас і доріг від трупів тварин, збитих автомобілями, або визначення смакових якостей собачого корму? Напевно, немає, і тому цей список професій неодмінно вас здивує і спантеличить.

Якщо на даний момент ви знаходитесь в пошуках роботи, дотримуйтеся обережності: ці професії є самими дивними і самими маловідомими в своєму роді, але насправді в цьому є свої переваги. У світі вже досить лікарів, юристів і бухгалтерів, але безумовно не вистачає прибиральників блювотини. Де він потрібен? У вашому місцевому парку розваг.

10. Дегустатор корми для домашніх тварин

Коли компанії з виробництва корму для домашніх тварин придумують новий чудесний склад, вони враховують не лише думку ваших вихованців. Коли ви читаєте маленьку напис на упаковці, яка свідчить, що даний продукт, призначений для тварин, але цитую «Придатний для споживання людиною», це не тому, що деяким людям подобається смак собачого чи котячого корму, немає … Усе це тому, що дехто вже його пробував і відчуває себе після цього цілком нормально.

Так, є такі люди, які займаються дегустацією корми для домашніх тварин, і ця робота, як легко здогадатися, огидна в усіх відношеннях.

9. Професійний соня

Більшість людей (наприклад, ті, хто не страждає безсонням) набувають досвіду в даній роботі тільки тому, що живуть. Професійним соням платять за те, щоб вони просто спали, хоча все ж є деякі умови та застереження. В одному з готелів Гельсінкі людині пропонують роботу, згідно з якою він повинен провести в готелі 35 днів, щоночі в різних ліжках, щоб потім у блозі поділитися своїм досвідом. І це не єдина можливість в сонній сфері діяльності. Деякі дослідники завжди потребують піддослідних людях для проведення експериментів з вивчення сну, коли до тіла випробуваного прикладають електроди або підключають різні пристрої, поки він спить, для того, щоб отримати більше інформації про процес сну.

Ви тільки уявіть, скільки разів ви мріяли поспати на роботі, не отримавши при цьому догана або звільнення. Тепер у вас є така можливість, тільки якось смутно бачиться кар’єрний ріст …

8. Прибиральник трупів тварин, збитих автомобілями

Це заняття вже точно не для любителів тварин. Якщо ви виберете роботу прибиральника трупів тварин, збитих автомобілями, будьте готові до того, що вам доведеться самому їздити туди-сюди з дня на день за призначеною території, будь то штат, округ чи просто певне шосе, в пошуках бідних мертвих звіряток, перегороджують шлях . Вам нададуть захисний одяг, велика вантажівка і систему тросів і шківів, щоб було легше і швидше очистити дорогу від туш (це може бути олень, койот, і якщо дуже «пощастить», навіть величезний лось або ведмідь).

7. Сочинитель текстів для печива з передбаченнями

На заході в китайських ресторанах людям часто в кінці вечері пропонують “печиво-ворожіння”, хоча насправді в самому Китаї такого не побачиш. Відвідувачі з нетерпінням розламують печиво у вигляді півмісяця в очікуванні своєї долі, і, як правило, послання, заховане всередині, якимось дивовижним чином виявляється пророчим. Пророцтва головним чином носять оптимістичний характер і складаються з переведених китайських прислів’їв, надихаючих цитат або, найчастіше, створені креативними авторами текстів для печива з передбаченнями.

Робота вигадника текстів для печива з передбаченнями полягає в тому, щоб все в одному короткому посланні надихнути, навчити і вселити надію в того, хто його прочитає. На перший погляд, заняття може здатися цікавим і захоплюючим, тим не менше, воно швидко стає нудним і одноманітним. Творчість є ключовим, також як і книга надихаючих цитат.

6. Доглядач ферми трупів

Ця професія настільки рідкісна, що в даний час в світі існує всього 4 місця, де вона є затребуваною, і всі вони, за іронією долі, перебувають у Сполучених штатах. Ідея створення ферми трупів була придумана для того, щоб допомогти судово-медичним експертам краще зрозуміти процес розкладання людського тіла і отримати таку важливу інформацію з місця злочину, як точний час і причина смерті. Природно, ферми трупів значно відрізняються від звичних ферм, де вирощують помідори, моркву і салат – вони переповнені разлагающимися при різних умовах (температура, вологість повітря, освітлення і т. д.) людськими останками. Ось тут і приходить на допомогу доглядач. Його робота полягає не тільки в тому, щоб передбачати весь процес розкладання, але і витягувати мертві тіла з могил, видаляти трупних черв’яків з гниючої плоті і взагалі стежити за тим, щоб все йшло гладко.

5. Збирач черевиків

Кажуть, яка пташка раніше прокинулася, та швидше і корм знайшла, в даному випадку – черв’ячка. Робочий день збирачів черевиків починається пізно вночі, до того, як встане сонце. Одягнені в захисні костюми і капюшони, з банками з-під кави, прив’язаними до обох ніг (одна – для звивається врожаю, інша з тирсою для того, щоб пальці залишалися сухими), ці нічні шукачі працюють в полях. Спочатку вони обприскують поверхню землі хлорованою водою, щоб виманити черевиків назовні, а потім вибирають найбільших і соковитих з них, яких поміщають в бляшанки і доставляють в різні куточки світу. І кому вони потрібні, запитаєте ви? Наприклад, їх можна використовувати як наживку для риби!

4. Визначник статі курчат

Уявіть, що за обідом вас запитають, ким ви працюєте, і отримають відповідь «визначником статі курчат». Звучить дивно, чи не так? І це не чиясь збочена жарт – визначники статі курчат дійсно проходять спеціальну підготовку, щоб в кінцевому підсумку зуміти встановити, є пташеня півником або курочкою. Необхідність такого поділу полягає в різниці програм годівлі для особин чоловічої і жіночої статі – курки з часом будуть відкладати яйця, а півнів або вб’ють, або продовжать відгодовувати на м’ясо.

3. Контролер якості гральних кісток

Казино і виробники гральних кісток дуже серйозно ставляться до якості своєї продукції, і не без причини. Будь-які недоліки, від дрібних подряпин, асиметрії і до нерівних поверхонь, можуть привести до шахрайства або неправильних результатів. Відомі навіть випадки, коли з цих причин на компанії подавали до суду, оскільки на кону стояли мільйони.

2. Прибиральник блювотини

Деякі люди вважають забавним, коли їх вивертає назовні після катання на американських гірках, але тільки не штатним прибиральникам, які відмовляються прибирати «наслідки такого веселощів». З цієї причини керівництву багатьох «захоплюючих» парків розваг доводиться наймати прибиральників блювотини, як, наприклад, в Торп-парку у Великобританії, де атракціон «Пила» змушує їх працювати практично цілодобово. Є декілька переваг в такій роботі, одне з яких – можливість кататися на будь-яких американських гірках безкоштовно, тим самим забезпечуючи собі постійну зайнятість і не переживаючи про те, що ваша праця колись стане незатребуваним.

1. Чистильник резервуара з акулами

Для когось занурення в резервуар з акулами може здатися найгіршим в житті кошмаром, а для когось це просто повсякденна рутина. Завдання чистильників акваріумів з хижаками – стежити за ідеальною чистотою скла, здійснювати контроль якості води, підготовляти корм для морських тварин і позувати для фотографій, перебуваючи всередині резервуарів з акулами.
Незважаючи на те, що більшість акул є слухняними і не представляють ніякої загрози для людини, дана робота вважається небезпечною, але для тих, хто просто обожнює перебувати серед хижих риб та інших мешканців підводного світу, це заняття вельми захоплююче і захоплююче.