Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 способів змусити всіх підтримати Вашого аморального головного героя

Образ людини як пластилін. Його можна зліпити для кожного і показати його таким, яким Ви хочете показати. Купуйте пластиліну на masteroffice.com.ua і спробуйте створити фізичний спосіб … Просто? Ось також просто зробити образ для оточуючих, який може кардинально відрізнятися від реального.

В одному кроці від негативного героя знаходяться аморальний або морально-оспорюваний персонаж. В даному випадку, ви не можете використовувати навіть термін «герой», щоб описати його. Але як змусити аудиторію підтримати Вашого героя, який, наприклад, кинув стару бабусю під автобус? Розглянемо 10 шляхів.

1. Намагайтеся показувати всі його дії з кращого боку

Здебільшого, це найпростіший спосіб. Іноді ми дозволяємо собі закрити очі на деякі жахливі речі або вчинки, якщо вони необхідні для досягнення якоїсь важливої ​​мети. Зрештою, багато хто з нас, ймовірно, підтримують політиків, чиї методи не повністю схвалюють.

2. Вкажіть його непорушні моральні принципи

Навіть у людини, що кинув виклик всім відомим моральним кодексам, залишилися свої непорушні моральні норми і закони. Ну, або хоча б така річ, яку він або вона ніколи не зробить. Наприклад, Ваш герой – безжалісний вбивця, але він ніколи не стане вбивати дітей, жінок і старих.

3. Про кого або про що він дбає

Серійний вбивця, наприклад, люблячий кішок, відразу стає більш привабливим у наших очах ніж вбивця, яка любить тільки ножі. Точно також образ кілера, який любить і піклується про когось відразу височить і стає менш негативним.

4. Історію становлення негативним персонажем

Розкажіть публіці про те, як Ваш герой перетворився на негативного персонажа. Це не повинно бути якийсь слізливою історією, просто розкажіть про ті події, які, можливо, призвели до цього.

5. Покажіть всіх інших героїв гірше, ніж Ваш

Як правило, людині для створення якихось висновків потрібно представляти перед собою повну картину подій. Розкажіть слухачам про інших героїв, про їх вчинках і т.д. Негативних героїв показуєте з найгіршого боку, щоб Ваш на їх фоні виглядав краще. Тоді вам, можливо, вдасться поліпшити враження про свого героя.

6. Почуття гумору дорівнює тисячі вибачень

Багато хто з нас, як не дивно, воліли б цитувати лиходіїв, ніж критиків чи письменників. Пам’ятайте, чим цікавіше і смішніше ви піднесете Вашого героя, тим більше вірогідності, що публіка поставиться до нього з більшою симпатією.

7. Примусьте його програти

Ми завжди вболіваємо за слабкого, це просто людська природа. Таким чином, якщо публіка побачить, що Ваш морально-оспорюваний герой програє після якоїсь боротьби, то відразу стане на його захист.

8. Помилково звинувачуючи свого героя в тяжкому злочині

Ми завжди встаємо на захист людей, засуджених за злочини, яких вони не скоювали. Наприклад, якщо Ваш головний герой звинувачується у вбивстві повного автобуса дітей, а ми знаємо напевно, що він цього не робив, то тоді найімовірніше публіка пробачить той факт, що він убив, наприклад, одного або двох дорослих.

9. Примусьте всіх ненавидіти його

Люди майже завжди встають на захист тих, хто має загальне презирство і ненависть.

10. Покажіть, що вони роблять щось непростиме

Глядачам подобається наполегливо розмірковувати, особливо, коли вони відчувають, що це буде винагороджено. І немає більш важкої роботи, ніж прощення комусь непростимого дії або вчинку. Коли публіка побачить, що Ваш герой зробив щось абсолютно з рамок надзвичайне, що змушує всіх ненавидіти його, то почне шукати способи якось пробачити цього нелюдського монстра.