Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 порад про те, як вижити у в’язниці

В’язниця – це страшне місце. Що насамперед приходить вам в голову, коли ви чуєте це слово? Ясно, що нічого хорошого. Але, як говорить відома російська приказка: «Від суми та від тюрми не зарікайся», тому прийміть до відома ці десять порад, щоб, у разі, не дай бог, чого, захистити себе від всякого роду жахливих речей, які можуть трапитися з вами за гратами.

10. Не вживайте наркотиків.

Від вживання наркотиків ви можете випробувати якесь короткочасне полегшення, однак це не варто того, щоб піддавати себе величезну небезпеку, яку таїть у собі культивування наркоманії в такому місці, як в’язниця. Через наркотики ви можете загрузнути в боргах перед іншими ув’язненими, що загрожує фатальними наслідками. Крім того, існує ризик бути спійманим кимось із охоронців, а це означає, що вас чекає додаткове покарання або прибавка до терміну. І взагалі, хто знає, що може прийти в голову вам або кому-небудь іншому, поки ви будете перебувати під кайфом?

9. Не грайте в азартні ігри.

Азартні ігри можуть здатися вам хорошим способом скоротати час і заодно заробити трохи грошей, поки ви перебуваєте у в’язниці. Ні, насправді, це дуже погана ідея. Якщо ви виграєте, у вас з’явиться потенційний ворог в особі програв; якщо ж програєте, у вас теж з’явиться потенційний ворог, але при цьому ви будете йому ще й повинні. Обидві ситуації не рекомендується доводити до крайності, інакше вам кришка.

8. Не ставайте чиєїсь «подружкою».

Так, тепер мова піде про тюремне згвалтуванні, шанси стати жертвою якого значно зростають, якщо ви раптом захочете стати чиєюсь «подружкою». Якийсь час ви будете перебувати під захистом вашого партнера, але в один момент вас можуть передати у власність інших ув’язнених, і тоді будьте готові до всього. Якщо хтось спробує запропонувати вам стати його «подружкою», вибийте з нього це лайно. Навіть якщо ви програєте, то, принаймні, всі будуть знати, що ви не станете ні чиєї самкою собаки.

7. Багато не базікайте.

Не потрібно розповідати дуже багато про себе, свого сімейного життя, злочинної кар’єрі і так далі. Чи не просторікує особливо про політику і релігію, щоб не піддавати себе зайвою небезпеки. Чим більше про вас знають, тим більш вразливим ви стаєте.

6. Не ставайте стукачем.

Можливо, коли ви ще вчилися в школі, ви і могли уникнути покарання, ябеднічая на інших учнів. Але у в’язниці ні мама, ні ваші вчителі не зможуть допомогти вам, якщо ви будете робити на кого-небудь доноси. Якщо ви хоч комусь розкажете про те, що випадково побачили або підслухали, вітаємо, ви тільки що нажили собі смертельних ворогів, які при першій же можливості захочуть розправитися з вами. У в’язниці не так, як у школі. Тримайте ваш рот на замку і не лізьте не в свою справу.

5. Умійте постояти за себе.

Якщо хтось загрожує вам, найгірше, що ви можете зробити – це відступати і здаватися. Якщо вони побачать, що ви не бажаєте себе захищати, вони сприймуть це як ознаку слабкості, ви втратите повагу і станете для них легкою мішенню. Ви повинні підтримувати свою репутацію, навіть якщо ви ризикуєте отримати за це фізичний біль. Якщо бійки не уникнути, нападайте і боріться до останнього, показуючи іншим, що ви здатні за себе постояти.

4. Проявляйте повагу.

Найлегший спосіб нажити собі у в’язниці ворогів – це з презирством ставитися до інших. Якщо ви не поважаєте їх, то чому вони повинні до вас проявляти повагу? До того ж, ви напевно захочете подружитися з ким-небудь у в’язниці. Люди стають друзями тільки тоді, коли виявляють повагу один до одного.

3. Не показуйте свою слабкість.

Цей пункт перегукується з радою під номером п’ять, але все-таки трохи відрізняється. Нездатність постояти за себе – це вірний спосіб зробити себе легкою мішенню для інших ув’язнених, але а найшвидший шлях стати гнобімим усіма – плакатися на людях. У в’язниці потрібно завжди тримати свої емоції під суворим контролем. Якщо ви покажете свою слабкість, то хтось сприйме це як прояв жіночої поведінки, що не дуже добре для системи, де все обертається навколо страху і насильства.

2. Вдосконалюйтесь.

У в’язниці у вас є достатньо часу, щоб навчитися чогось корисного, що може згодом стати в нагоді вам на волі. Не витрачайте цей дорогоцінний час даремно, докладете всіх зусиль, щоб стати краще, ніж ви були до того, як потрапити за грати. Класика жанру – тягати залізо. Також можуть виявитися дуже корисними придбання нових навичок і самоосвіта.

1. Намагайтеся вести себе якомога краще, щоб швидше вийти на свободу.

Чим менше часу ви проведете у в’язниці, тим краще для вас. І найкращий спосіб зменшити собі термін – це переконати влади, що ви більше не уявляєте загрозу для суспільства. Доведіть це своєю поведінкою, і тоді, можливо, отримаєте умовно-дострокове звільнення. У будь-якому випадку, вам зарахується.

На цьому список порад про те, як вижити у в’язниці, закінчився. Сподіваємося, що вони вам ніколи не знадобляться.