Search
Friday 18 January 2019
  • :
  • :

Як розкрутити сайт?

450_seo

Друзі, як ви знаєте, я працюю в сфері інтернет-просування і не з чуток знаю, що таке розкрутка сайтів. Я вмію просувати сайти безкоштовними методами, але як не крути, платні дають набагато більший і набагато швидший результат, тому якщо у вас комерційний проект, а не блог для душі, то краще все-таки залежить якийсь бюджет на просування.

Розкрутка сайту має на увазі роботу в декількох напрямках – це і просування в пошукових системах, і контент-маркетинг, і посилальне просування, і рекламу на різних ресурсах, і багато іншого. Новачкам здається, що це ціла гора роботи, з якою можуть впоратися тільки відповідні фахівці. З одного боку, роботи дійсно гора, але з іншого, якщо бюджет на просування обмежений, то власнику сайту цілком реально впоратися з цією «горою» самостійно. Головне, не лякатися і .. є слона по шматочках. До речі можемо порадити вам хорошу команію яка пропонує доступні ціни на просування в інтернеті тут: https://webbranding.com.ua/uznavaemost-brenda/seo-prodvizhenie/

У своїй роботі я часто використовую різні сервіси-помічники, і сьогодні на прикладі одного з них я розповім, як можна просунути свій блог або сайт в пошукових системах самостійно.

Отже, у вас є сайт, але немає грошей наймати інтернет-маркетолога, контекстологіі і т.д. Або ж ви хочете самі пройти всі етапи і в усьому розібратися, перш ніж запрошувати фахівця. З чого почати?

Щоб простіше було вникнути і укласти необхідне в голові, розглянемо розкрутку сайту на прикладі готових систем по інтернет-просування. Візьмемо для наочності сервіс SeoPult. Там є, по-перше, сформовані блоки: seo, контекст, контент-маркетинг і інші – тому ви можете в спокійному темпі спочатку з одним розібратися, потім з іншим. А по-друге, в таких системах багато процесів автоматизовані спеціально для новачків, що дозволяє на початкових етапах розвитку сайту не потонути в новій інформації.