Search
Monday 19 November 2018
  • :
  • :

Як з користю провести час в Турції

funshal-470x260

Кожна людина має своє уявлення про відпочинок, хтось бажає лежати цілий день на пляжі і загоряти, а деякі люблять активно проводити час. Відпочинок в Туреччині передбачає безліч варіантів, як відмінно і цікаво провести свій час.

Гольф
У гольф грати, можна навчитися в будь-якій країні і Туреччина, звичайно ж, не виняток. Тут можна знайти для себе суперника по статусу. Практично в кожному курорті є невеликий майданчик для гольфу.

Дайвінг
Для тих, хто хоче вивчити Туреччину з усіх боків, можуть це зробити за допомогою дайвінгу. Тут отримавши все необхідне спорядження, можна відправитися в підводний світ. Прекрасні середземні затоки ваблять своєю красою. Дайвінгом можуть займатися не тільки професіонали, а й новачки. Найпопулярнішим маршрутом для обстеження є уламки корабля, які знаходяться на острові Галліполі. Кожен курорт має при собі відкриту школу з навчання дайвінгу, тому тут кожен може навчитися пірнати. У Туреччині трохи місць де дозволено вільно пірнати. Всі вони перевірені спеціальними службами, тому ніякого ризику для здоров’я туристів немає.

Яхтинг і віндсерфінг
Останнім часом яхтинг став досить популярним видом спорту. Так як Туреччину омиває чотири моря, вона до певної міри є раєм для моряків. Ідеальним місце для заняття яхтингу є берега Фетіі. Щоб отримати все необхідне обладнання, можна звернутися до інструкторів, які щодня перебувають на пляжі.

Трекінг
Ще однією чудовою нагодою для вивчення країни є подорож на ногах. Тут можна відправитися в похід і подивитися всі історичні місця, а ночувати можна залишитися в наметі. Такі походи можуть тривати кілька днів. Також можна піти на екскурсію по місту. До речі можемо вам порадити: треккинг в турции де знайдете багато цікавих маршрутів по самій доступній ціні!

Рафтинг
Дане заняття підходить не тільки професіоналам, а й початківцям спортсменам. Тут можна насолодитися дикою природою, а також вивчити ширину і глибину річок.

Спелеологів (дослідження печер)
У Туреччині багато печер, які вже давно обладнані під відвідування туристів. Тут можна досліджувати стародавні печери і насолодитися дивовижною природою навколо них.

Катання на лижах
Незважаючи на те, що Туреччина тепла країна, навіть тут можна покататися на лижах. В основному всі снігові покриття заховані в горах і лісах, однак вони досить доступні для туристів. Щоб до них добратися, потрібно скористатися літаком або поїздом.

Танці живота
Для бажаючих цікаво провести свій час, можна піти на уроки традиційних танців. Тут під ритм цікавої музики, можна не тільки вивчити кілька азіатських танців, а й весело провести час.