Search
Monday 19 November 2018
 • :
 • :

Вибір фундаменду для будинку з Сип панелей

55-848x471

Будинки сіп панелей стали користуватися великою популярністю сьогодні. Головною особливістю будь-якого будинку – є його фундамент, це відноситься і до будинків, зведеним з SIP-панелей. Головною функцією фундаменту – виступає підтримку і розподіл навантаження, ваги, які припадають на грунтову основу. Для продовження терміну, який будинок буде стояти на фундаменті, потрібно максимально відповідально поставитися до процедури вибору його фундаменту.

До речі якісні дом из СИП панелей будують за посиланням, також тут ви зможете дізнатися більше про дану технологію.

Для правильного зведення фундаменту будинку, потрібно враховувати певні чинники. Перше, що потрібно зробити, це звернути увагу на кліматичні умови тієї місцевості, в якій знаходиться наш будинок. На особливу увагу варто відвести грунту і рельєфу, на яких буде встановлюватися фундамент.

Укладання фундаменту для будинку з Сип панелей

Найчастіше головним будівельним матеріалом для зведення фундаменту – виступає цегла або бетон. Також досить часто зустрічаються залізобетонні, дерев’яні, металеві, цегляні або фундаменти з щебінки. Вибір правильного фундаменту для будинку – проблематична процедура, яку краще перекласти на плечі фахівців в цій області.

Як відомо, будинок з сип-панелей (sip) мають невелику вагу, тому, для них буде доцільно використовувати такі типи фундаменту:

 • з використанням стрічок
 • гвинтові на палях;
 • стовпчасті.

Стрічковий фундамент і його переваги

Стрічка використовується переважно при зведенні важких будівель з цегли, каменю або бетонних блоків. Також стрічковий фундамент можна використовувати в процесі облаштування приміщень підвального типу. Стрічковий фундамент виступає еталоном надійності і міцності.

Економічно доцільно буде використання стрічкового фундаменту, коли будівництво будинку з SIP-панелей буде проводитися на сухому непучиністим грунті з дрібним закладенням, в глибину не більше 500-700 метрів від рівня землі. Також подібне підставу можна використовувати в процесі зведення невеликих кам’яних будівель або споруд з дерева.

Стрічковий фундамент для будинку з Сип панелей

Як правило, заглиблюють стрічку на глибину до 10-ти сантиметрів. Над рівнем землі вона повинна залишатися на висоті в 15-20 см. Після установки стрічки, можна починати процес спорудження на ній стіни цоколя. В якості будівельного матеріалу підійде Бутова кладка, блоки із залізобетону, цеглини або природні камені.

Стрічковий фундамент може мати різну формою:

 • прямокутної;
 • ступінчастою;
 • в формі трапеції.

Також він виробляється з різних будівельних матеріалів: піску, буту, гравію або збірних блоків. Заглиблений стрічковий фундамент для будинків з структурованих панелей встановлюється під зовнішні або внутрішні стіни. Він закладається на 20 сантиметрів нижче від рівня промерзання. Що стосується товщини даного виду фундаменту, то вона може коливається, в залежності від різних факторів:

 • використовуваних матеріалів;
 • конструкції стін будинку;
 • розрахункових навантажень.

При виборі стрічкового фундаменту для будинку з SIP-панелей, потрібно враховувати можливе збільшення терміну його будівництва. Поспішати не варто, так як є ризик появи деформування фундаменту в процесі усадки будинку.