Search
Monday 10 December 2018
  • :
  • :

Консультація приватного психолога

konsultacziya-psixologa

Я до психологів ставлюся насторожено, які – то вони напружені. чи що … Ну це моя особиста думка і на яку – то оригінальність не претендую.

Доводилося кілька разів у своєму житті спілкуватися з практикуючими психологами і всі вони як один віщали про те, що треба розслаблятися, що не треба тримати в напрузі свою психіку – це мовляв не корисно і навіть шкідливо. Ніяких особливих симптомів будь-яких захворювань психічного характеру у мене виявлено не було, мені робили отметочку в картці і відпускали з миром.

До речі можемо вам порадити сайт: my-psycholog.com тут ви знайдете найкращого психолога в місті Дніпрі по самій доступній ціні!

Всі ці психологи говорили про неприпустимість напруги психіки, а самі проявляли всі ознаки цієї самої напруженості і занепокоєння. Я скептично ставився до їхніх порад і умовлянь.

Але після десятка років мені все таки знадобилася консультація приватного психолога і ця консультація реально мені допомогла у вирішенні проблеми.

Помітив разючу відмінність у підході до вирішення проблеми пацієнта – якщо раніше я звертався до психолога в поліклініці і він давав мені тільки загальні рекомендації, то звернувшись до практикуючого приватного психолога я навіть відчув його бажання допомогти і отримав реальну допомогу.

У процесі консультації психолога вдалося вселити мені почуття розташування і довіри до нього. Мій скептицизм випарувався після перших же фраз фахівця і надалі я отримав слушні і цінні поради як налагодити взаємини в сім’ї. Дивно, але всі його рекомендації відрізнялися жвавістю і конкретно втілювалися з надзвичайною легкістю.