Search
Monday 19 November 2018
  • :
  • :

Тренболон Ацетат – найвідоміший у спортивній сфері

Вже досить довгий час стає все популярнішим вести здоровий спосіб життя. Тому що це єдина можливість мати завжди чудовий вигляд и при цьому добре себе почувати. Для багатьох людей це доволі складно, адже деяким доводиться відмовитись від улюблених страв і частіше займатись фізичними вправами, а іншим – взагалі кардинально змінити своє життя. Саме тому, деякі люди звертаються за допомогою до спортивної фармакології.

Одним з найвідоміших стероїдів є препарат Тренболон Ацетат. Цей стероїд є анаболіком, котрий приймають в вигляді ін’єкцій. Тренболон Ацетат використовували раніше в ветеринарії для підвищення апетиту та ваги у тварин. Тому анаболік Тренболон Ацетат приймають спортсмени для того, щоб значно підвищити свою вагу до 10 кілограм, якщо проходити курс соло.

Тренболон Ацетат відрізняється від інших видів Треноболона таких як Тренболон Циклогексілметилкарбонат та Тренболон Енантат, тим що ін’єкції необхідно робити значно частіше, и це досить незручно, особливо для тих, хто не звик час від часу користуватися препаратами спортивної фармакології.

Анаболік Тренболон Ацетат – це препарат досить сильної дії, тому його не рекомендують приймати жінкам и початківцям в спорті. З кожною підвищеною дозою ймовірність появи побічних ефектів збільшується, тому приймати Тренболон Ацетат необхідно з обережністю, дотримуючись всіх рекомендацій від професіональних спортсменів. Найголовніше, це не підвищувати встановлену дозу, як правило, Тренболон Ацетат рекомендують приймати по 50 мг один раз на добу. Також досить важливо починати прийом Тренболон Ацетата з мінімальних доз, а потім поступово підвищувати дозу до необхідної, це потрібно робити, щоб дати організму час звикнути до цього препарату. В разі виникнення побічних ефектів прийом анаболіка Тренболон Ацетат необхідно припинити.

Якщо є бажання і сенс приймати Тренболон Ацетат більше ніж 5 тижнів, його прийом необхідно комбінувати з гонадотропіном. Через два-три тижні після закінчення курсу Тренболон Ацетату потрібно пройти післякурсову терапію. Найкращими препаратами для цього будуть Кломід чи Тореміфен, Тамоксіфен не бажано використовувати після Тренболон Ацетату.

Під час курсу Тренболон Ацетату можуть виникнути побічні ефекти, такі як агресія, акне, випадіння волосся на голові, підвищення артеріального тиску. Цей препарат не шкодить роботі нирок, негативна дія на печінку мінімальна.