Search
Monday 19 November 2018
  • :
  • :

Що потрібно взяти на Кубу?

Прогулка_на_автомобиле,_Куба

Поїздка на Кубу, без сумніву, стане значущою подією для будь-якого туриста. Країна особлива в усіх відношеннях, тому і вимагає особливої ​​уваги до збору валізи для подорожі.

Не дивуйтеся, на Кубу варто взяти з собою парасольку, плащ-дощовик і промокне в непогоду взуття: сильні зливи тут можливі в будь-який час року, а не тільки в сезон дощів (з травня по жовтень), хоча вони нетривалі, і спекотне сонце незабаром висушить все наслідки. Не зайвими в гардеробі виявляться сорочки з довгим рукавом і довгі штани: кондиціонера в автобусі або ресторані може не бути зовсім, але якщо він є і працює, то частіше за все на дуже низьких температурах, так що не дивно і замерзнути. До речі якщо ви шукаєте доступні: путевка на Кубу тоді вам слід звернути увагу на посилання тут ви знайдете все що вам потрібно по самій доступній ціні!

У зв’язку з цим, непогано мати під рукою похідну аптечку з жарознижувальними, протизастудних засобами. Стануть в нагоді антигістамінні таблетки і що-небудь проти діареї, сонцезахисні креми і засоби. У місцевих аптеках ці кошти є, але вони можуть виявитися набагато дорожче, ніж удома.

На острові не поширені автоматичні пральні, тому бюджетні мандрівники повинні захопити з собою практичний одяг, яку можна легко випрати власними силами.

Корисно знати, що індустрія гостинності лише нещодавно почала відроджуватися на острові, тому туристи можуть зіткнутися з такими незручностями, як відсутність громадських туалетів навіть в кафе, туалетного паперу в таких туалетах, умивальників. Антибактеріальні та звичайні серветки дуже знадобляться в поїздці.

Інтернет поки не настільки поширений, і безкоштовний Wi-Fi, який став рядовий послугою в готелях Європи і Азії, поки не додається до проживання на Кубі. Щоб вийти в інтернет, туристам потрібно купити передплачену карту і знайти точку доступу. Такі точки є в кожному місті регіонального значення, оператор – державна телекомунікаційна компанія. Але інтернет по карті дуже повільний і ненадійний. У всіх великих містах і на курортах є інтернет-кафе, але їх дуже мало навіть там, не кажучи про те, що і в інтернет-кафе якість зв’язку дуже погане. Швидкий інтернет можна знайти тільки в готелях, але коштує він від 6 до 10 кубинських конвертованих песо. Найчастіше, це не варто клопоту, і краще відразу налаштуватися на відпочинок без інтернету. Тому туристам, які звикли користуватися інтернетом для планування відпочинку по прибуттю, доведеться повернутися до старого способу орієнтування на місцевості і взяти з собою паперовий путівник.

Вирушаючи на Кубу, корисно знати, що при обміні валюти на острові туристи отримують так звані конвертовані песо, які дорожче місцевих кубинських грошей в 24 рази, незважаючи на те, що місцева валюта також називається песо. Банкноти відрізняються написом дрібним шрифтом pesos convertibles і тим, що на «туристичних» песо – зображення пам’ятників, а на місцевих – портрети героїв революції.

Електричні мережі на Кубі працюють в стандарті 110В 60Гц, але в готелях може бути електрику 220В. У приватних готелях можуть працювати обидва стандарти. Перехідники та адаптери нелегко купити на Кубі, тому слід взяти їх з собою.