Search
Monday 19 November 2018
  • :
  • :

Експрес доставка з Китаю по доступних цінах

CONTAINER CINA

Китайські товари, замовлені безпосередньо від виробника, користуються сьогодні великою популярністю через їхню малу вартості і гідної якості. Якщо раніше вітчизняні підприємці самостійно їздили в Китай за товаром для його подальшої реалізації в нашій країні, то сьогодні їх бізнес став більш вдосконалений. Тепер не потрібно витрачати час і гроші на поїздку за кордон – досить вдатися до допомоги посередників. Компанія «Ukr-China» www.ukr-china.com/uslugi/ekspress-dostavka надає допомогу в логістиці та в своєчасної і недорогий за вартістю доставки будь-якого виду вантажу з Китаю в Україну. Фірма візьметься за оформлення митної документації, за складання найбільш оптимального за часом і витратами маршруту, за перевірку якості товару, що відправляється і за оперативну його доставку з кур’єром клієнтів додому.

Тепер вам не потрібно завантажувати онлайн перекладач і вивчати ламаний переклад характеристик обраного в каталозі товару (викладених на китайській мові) – все лінгвістичні завдання візьмуть на себе фахівці компанії. Ви оплачуєте лише невеликий відсоток від вартості доставляється вантажу, а фахівці фірми беруть на себе інші види відповідальності.

Фірма візьметься за оформлення митної документації, за складання найбільш оптимального за часом і витратами маршруту, за перевірку якості товару, що відправляється і за оперативну його доставку з кур’єром клієнтів додому. Якщо раніше вітчизняні підприємці самостійно їздили в Китай за товаром для його подальшої реалізації в нашій країні, то сьогодні їх бізнес став більш вдосконалений. Тепер не потрібно витрачати час і гроші на поїздку за кордон – досить вдатися до допомоги посередників. Команда кращих професіоналів допоможе вам на професійному рівні організувати успішний бізнес з Китаєм. Китайські товари доставляються сухопутним, морським і повітряним способом.

Проводиться оптова поставка товарів, доставка збірних вантажів, транспортна логістика, митне очищення товарів та інші види послуг.