Search
Friday 18 January 2019
  • :
  • :

Як пояснити дитині, що таке секс?

Рано чи пізно кожна дитина ставить запитання «про це». А з огляду на обізнаність сучасних дітей, батькам потрібно заздалегідь грунтовно підготуватися до того, щоб доступно пояснити дитині, що таке секс. Хочете ви чи ні – але провести подібну розмову зі своїм чадом доведеться, якщо тільки ви не бажаєте, щоб всю інформацію на цю тему він отримував виключно від друзів.

Що таке секс?

Щоб без сорому відповісти дитині на це питання, ви повинні задати його самі собі. Дивно, але багато дорослих сприймають це слово виключно як синонім статевого акту, в той час як останній є лише частиною сексуальних відносин.

Отже, секс (sex – «стать» підморгувати – це взаємини статей, простіше кажучи, стосунки чоловіка і жінки. В основі таких відносин лежить інстинкт продовження роду, однак секс в сучасному суспільстві покликаний задовольняти не тільки його. Тому нерозумно зводити значення цього слова тільки до злягання, оскільки воно охоплює досить широкий спектр понять.

Для батьків які шукають дорослі сайти рекомендую вам відвідати сайт про секс тут ви знайдете багато цікавого дорослого контенту.

Знайомство з власним тілом

Пошуки відповіді на питання, як пояснити, що таке секс, варто почати зі знайомства з анатомією. Адже саме цим насамперед починають цікавитися маленькі діти. Вже в 2-3 роки вона уважно вивчають свої геніталії, і в їхніх очах можна прочитати німе запитання: «Що це і навіщо це мені потрібно?» А якщо дитина має можливість порівняти свою анатомію з анатомією дитини іншої статі, то цілком логічним буде виникнення наступного питання: «Чому у нас ТАМ все по-різному?»

Незабаром питання з мовчазного перетвориться в реальний, і тут турботливий батько повинен бути у всеозброєнні.

До речі найкращі еротичні відео ви можете знайти тут.

Не забороняйте дитині вивчати свої геніталії, не кричіть на нього, не переконуйте йому, що це брудно, соромно, некрасиво. Навпаки, постарайтеся самі познайомити дитину з його тілом, наприклад, під час або після купання. Чи не зосереджуйтеся саме на інтимних місцях: розглядайте ручки, ніжки, животик і «ці самі місця». Це дозволить дитині сприйняти своє тіло як єдине ціле, де всі органи однаково важливі, і немає заборонених місць, яких потрібно соромитися.

З іншого боку, перестаратися тут також не варто. Все повинно бути природно і в міру. Також поступово привчайте дитину до поняття інтимності цих органів, їх недоступності для оточуючих, демонстрації тільки найближчим людям.