Search
Friday 17 August 2018
  • :
  • :

Активатор ГАММА-7

gamma-7n1

Активатор ГАММА-7 Призначений для відновлення рівноважного стану енергоінформаційного системи людини і захисту її від впливу патогенних випромінювань технічних засобів і природних енергетичних аномалій.
Генерує поле певної структури, благотворно впливає на біополе людини (підвищує природні сили організму, зміцнює імунну систему) і запобігає функціональні розлади.
Одночасно захищає енергоінформаційну систему людини від впливу патогенних випромінювань телевізорів і моніторів, СВЧ-печей, рентгенівських установок, радіотелефонів і радіоактивних випромінювань до 5 р / год, геопатогенних зон і т.п.

активатор гамма 7 активізується під впливом зовнішнього випромінює джерела. Взаємодія активатора ГАММА-7 з цим джерелом призводить до значної зміни і нейтралізації випромінювань джерела. Якщо біополе організму порушено, виснажений енерготонус внутрішніх органів і систем від тривалих нервових і фізичних перевантажень, то навіть недовге застосування активатора ГАММА-7 робить відчутний відновлює дію.
В генератор  вмонтовані певні хімічні елементи (рідкісні, розсіяні і дорогоцінні метали). Різні хімічні елементи в генерованому тонкому фізичному полі збуджуються, і вже їх випромінювання дуже благотворно позначається на нашому організмі.

Слід розміщувати в безпосередній близькості від джерела випромінювання. Для повсякденної гармонізації та відновлення енергоінформаційного системи здорової людини Активатор ГАММА-7 слід розміщувати біля тіла людини (в одязі, на відстані не більше 20 см) і дотримуватися наступний режим:

  • Денна норма – 2 години;
  • Час сеансу – 25 хвилин;
  • Кількість – 5 сеансів з інтервалами 2 години.