Search
Monday 19 November 2018
  • :
  • :

Знання англійської мови

EnglishLogo

Знання англійської мови – необхідність, зумовлена ​​глобальною інтеграцією бізнесу, а також можливістю отримати відповіді на прості запитання в різних країнах світу. При цьому навіть поглибленого курсу англійської мови часто недостатньо для вільного спілкування та розуміння. Ще однією проблемою є брак часу, в більшості випадків вивчити мову або підвищити кваліфікацію потрібно в максимально стислі терміни.

Рішення проблеми пропонує школа “English Today“. Записатися на курси можна в режимі online, перейшовши за посиланням http://www.english-today.com.ua/courses/intensive/ . Тут наголос робиться на розвиток комунікативного досвіду – вільне спілкування. Слухачі курсів спілкуються в режимі online з носіями мови, що дозволяє:

  • Швидко і правильно будувати фрази, пропозиції;
  • Значно розширити словниковий запас без монотонного заучування в найкоротші терміни;
  • Швидко поставити вимову без додаткових вправ.

Результатом такого методу навчання стає вільне володіння мовою, багато слухачів починають думати по-англійськи, а це максимальний результат. Він досягається незалежно від початкового рівня знань учня.
Не залишається без уваги і граматика. Робота з текстами різноманітної тематики, вивчення часів, граматичних конструкцій здійснюється в невимушеній, ігровій формі.

Високий результат при стислих термінах навчання в школі English Today можливий завдяки розробці і впровадженню методики, що відповідає сучасним потребам, командою молодих викладачів. Це фахівці з високим рівнем кваліфікації, інформація про них розміщена на сайті школи в розділі «Наші викладачі», є в колективі і іноземні фахівці.

English Today відкриває широкі можливості для розвитку бізнесу, туристичних поїздок і роботи в специфічних областях, пов’язаних з технікою, сервісом, сучасними технологіями за помірну плату.