Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

Ваше місце розваги

цццц

Про тих ігрових слотах, на яких, поставивши буквально 2-3 американських долара можна виграти величезні суми, чули всі любителі так званого гемблинга. Подібні ігрові автомати справді є. Лідером у виробництві автоматів, призначених для швидкого виграшу, вже давно визнали фірму NetEnt., Дізнатися про який можна у Всесвітній мережі.

Цьому ігроробів давно належать відомі ігрові апарати – такі, наприклад, як «Gonzo’s Quest», а також «Dead or Alive» і «Starburs». Щоб дізнатися про те, чи справді можна вигравати великі суми з невеликими фінвложеніямі, і які для цього треба застосовувати спецстратегіі, провели ряд опитувань серед самих геймерів.

За підсумками даних опитувань, найбільш популярним ігровим автоматом, який може збагачувати гравців при малих ставках, був визнаний ігрослот під назвою «Gonzo’s Quest». У всіх опитаних гравців був не один автомат-улюбленець, однак у більшості з них в пріоритеті все ж виявився «Gonzo’s Quest».

У подібній грі розповідається про захоплюючі пригоди багатьох сміливих здобувачів удачі і, природно, золота в містичної країні під назвою «Ельдорадо». Треба зауважити, що, на думку багатьох геймерів, подібний автомат справді є справжньою «золотою жилкою». Крім того, під час гри нікому не доведеться нудьгувати, адже і анімація і графіка зможе вразити всіх любителів азартних ігрових проектів.

Однак і це не найголовніше. Справжньою «родзинкою» зазначеного вище ігрового автомата можна назвати мрію великої кількості різних шанувальників азартних ігрових автоматів – тобто, можливість використання абсолютно безкоштовних спини. Ще одним «плюсом» цієї гри можна назвати дуже малі ставки, які складають 0,20 американських доларів.

Подібна гра за низькими ставками дозволяє робити набагато більше спроб, а це означає – і більше шансів зірвати куш. Через безкоштовних обертань вам можна буде виграти величезні суми. Відомі деякі випадки, коли геймери в ході так званих «фрі-спинив» вигравали більше 30-ти тисяч доларів і більше. Що ж стосується стратегій, то, на думку геймерів, тут немає взагалі нічого особливого чи ж секретного. Треба просто поповнити баланс на суму від 20-ти до 40 доларів і приступати до гри. Якщо ж ваші справи не підуть, як би цього хотілося, можна спробувати трохи підвищити ставки.

Більшість гравців думають, що після виграшу певної суми, в грі найкраще зробити незначний перерву для того, щоб бути в «плюсах», а не просто необдумано програти гроші через простої жадібності. Дізнатися більше про цю гру можна тут club-vulkan777.com/besplatno-online-777/ в Інтернеті.