Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

Вибір шкафчика для ванної кімнати

shkafy-v-vannuju-komnatu-foto02

Ванна – це місце де вам потрібно буде застосовувати не тільки вузькоспеціалізовані інтер’єрні предмети, а й з’єднують в собі відразу ж кілька призначень. Наприклад, шафка з дзеркала для ванної зможе допомогти вам відразу ж убити 2-ух зайців: ви отримаєте і справжній шафа, в якому зумієте зберігати аксесуари і різноманітні предмети, і ще звичайне дзеркало, щоб мати шанс привести себе в порядок або провести косметичну процедуру . Притому всі необхідні предмети постійно буде у вас під рукою і вам не потрібно буде ходити з одного місця на інше, щоб взяти потрібну.

Шафа з дзеркалом
Плюс до цього ми з вами розглянемо в замітці недоліки і переваги дзеркальних шаф в ванні, з якого матеріалу вони робляться і як ідеально включити їх в різні інтер’єрні стилі. Торкнемося і питання установки шафи власними руками.

Дуже багато людей ставлять у ванних приміщеннях шафи і дзеркальні шафки, так як вони зручні в застосуванні і прекрасно заповнюють дизайн приміщення. Спершу давайте ж розглянемо його позитивні сторони, щоб ви мали уявлення про переваги аналогічного виду меблів:

Практичність. Як говорилося вище йдеться про з’єднання декількох поличок, які ви застосовуєте для зберігання коштів косметики і предметів особистої гігієни (зубної пасти, мила, гелю, щіток, скрабів, порошків, шампунів, ополіскувачів і так далі), іншими словами всього того, що ви були б зобов’язані розмістити біля раковини або машині для прання, і дзеркальної площини для накладання макіяжу або маски. Важливим плюсом цих меблів «це те, що все, що необхідно, приховано від чужих очей і одночасно постійно знаходиться у вас під рукою.
Економія місця. Так як вам не потрібно окремо ставити дзеркало і шафа, ви вивільните багато простору в приміщенні ванною під інші потреби або сантехнічні аксесуари.
Легкість збірки. Сьогоднішні дзеркальні шафи для ванної виділяються легкістю збірки і при цьому залишилися зручними і універсальними. Можна встановити їх на підлозі, в кутку приміщення або на стіні. Все залежить від того що ви захочете та фантазії.
Величезний вибір рішень дизайнерів. Крім установки, в магазинах є широкий асортимент різних моделей, які впишуться в будь-яке оформлення ванни і при цьому дозволять економити вільний простір. Приміром, крім повноцінних шаф з зробленими з дзеркала поверхнями, можна перевагу віддати маленьким (великим) дзеркалам з вбудованими прикриваються ящиками.
Спеціалізована підсвічування (в цьому числі внутрішня). Це дасть можливість вам швидше шукати те, що вам необхідно в середині шафи, і ще приводити себе в порядок, не застосовуючи основного освітлення. У наявності примітна економія електрики-енергії, і зрозуміло більш вузьконаправлене освітлення, коли в цьому є необхідність. У цьому варіанті вам прийдется завчасно потурбуватися про підведення до шафки системи і розетки спеціалізованої стійкою до вологи електричної проводки.
Комфортний і невеликий механізм відкриття дверець, який ви виберете. Для цих шаф дверки можуть бути підвісними, розсувними і підйомними. Це їх робить більш легкими при переміщенні в іншу частину приміщення, а то і зовсім в інше приміщення.
Матеріали. Будь-дзеркальна шафа для ванни зроблений з чистих в екологічному плані і матеріалів високої якості, наприклад як, пластик, ламінований ДСП, їх комбінування зі склом, деревом, ненатуральних каменем та іншими матеріалами, які спокійнісінько переносять нестандартний мікроклімат ванни, не кажучи про велику вологість, і при цьому залишитися міцними в аналогічних ситуаціях. Також шафки прекрасно захищають вміст від бризок, вологості і пара, яких завжди багато в приміщенні.
Матеріали, які застосовуються при виготовленні шаф для кімнат де розташована ванна, мають великий ресурс, що дає можливість вам замовляти або придбати меблі з поверхнею будь-якої фактури, кольору або структури. А то і вибір свій зупинити на імітування того чи іншого матеріалу, наприклад, каменю або мармуру.
Персональний замовлення. Крім великого асортименту в магазинах, ви можете завжди замовляти за індивідуальним ескізом власний шафка з дзеркала або той, що є в спеціалізованому каталозі. Самостійно сформуватися, наприклад, з розмірами шафи, як він буде знаходиться в приміщенні ванною, внутрішнім об’ємом, числом дверцят, його формою, кольором, числом дзеркал. Плюс до цього ви зможете виконати так, щоб в шафці розташувалися комунікації прихованого типу, що виконає приміщення прекраснішим.