Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

Чи варто іти служити в армію?

107599

Сьогодні у кожного юнака-громадянина є безліч знайомих, які з тих чи інших причин уникли строкової служби в лавах нашої армії. Хтось з дитинства не придатний за станом здоров’я, хтось виклав за це чималу суму, у кого-то є родич-лікар, котрий надав допомогу в оформленні необхідних довідок. Згідно зі статистикою призову в армію відправляються служити лише 16% юнаків призовного віку. На підставі цього можна зробити висновок, що уникнути служби сьогодні не так важко.
Деякі молоді люди зі школи впевнені, що не підуть служити і готові на все заради цього. В інших хлопців ставлення до цього питання нейтральне. У третіх, навпаки, є впевненість у важливості цього життєвого етапу – стати справжнім чоловіком, віддати борг батьківщині, отримати цікавий досвід, адже хлопчики з дитинства грали з іграшковою зброєю, танками, літаками, а крім армії особливо ніде не доторкнешся до цих предметів. У будь-якому випадку, кожен хоче відповісти для себе на питання, чи варто йти в армію? Для тих, хто сумнівається, спробуємо вибрати важливе з величезної кількості інформації на цю тему. Давайте зважимо основні плюси і мінуси служби в армії, що впливають на рішення, чи варто йти в армію в 2016 році?

Доречі дорогі друзі, якщо вам цікаві свіжі статті про: служба в армии украины тоді вам слід завітати за посилання де отримаєте багато цікавих матеріалі! А ми продовжуємо!

Отже поговоримо про плюси служби в армії
Фізична форма, витривалість. Як правило, за перші півроку служби у призовників сильно підвищується витривалість організму, що, безсумнівно, здорово. Для хлопців, які страждають від зайвої ваги, ця проблема зникає. Пробігти кілька кілометрів більше не складає труднощів, м’язи приходять у тонус. З іншого боку часто в другу половину служби вже «бувалі» солдати на нічних чаях зі згущеним молоком і хлібом назад набирають зайву вагу, іноді навіть більше, ніж до служби. Це відбувається, звичайно, не з усіма, але явище не рідкісне.
Зміна обстановки. Іноді людині потрібно змінити обстановку, змінити спосіб життя, порвати зі старими зв’язками і т.п. Чи потрібно йти в армію для цього? Напевно, жодне хобі не зможе настільки занурити юнака в іншу атмосферу так, як служба в армії. Абсолютно нове середовище, свої закони, порядки, і не на вечір, місяць, а на цілий рік. Ось це дійсно зміна обстановки в життя. З огляду на, що сьогодні подій і нещасних випадків в армії трапляється менше ніж колись, спосіб досить хороший.
Нові друзі, навички, знання. Ви потрапляєте в цю середу з іншими юнаками, причому для всіх Вас тут все в новинку, тут волею неволею заведете нових друзів-товаришів по службі з усіх куточків нашої величезної країни, разом освоїте нові вміння, наприклад, навик точної стрільби, поводження зі зброєю, управління бойової технікою, вивчіть військові звання / погони і так далі. Також доведеться навчитися спілкуватися зі складними людьми, старшими за званням, виконувати нездійсненні завдання і іншим корисним навичкам.