Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

Все що вам потрібно знати про суші

122

Що таке суші

Що ж таке суші? Насамперед суші – це зразок чистоти і свіжості смаку – сьогодні популярні в усьому світі. Це і закуска, і основне блюдо кликаного обіду, і чудове частування для “шведського столу” або фуршету. Поєднання рису з традиційними інгредієнтами – дарами моря і овочами – дозволяє створювати різноманітні смакові комбінації, а додавання спецій, пряних трав або нових компонентів внесе до це блюдо ноту витонченості та вишуканості.

Чи корисні суші? Вчені довели, що морські водорості (особливо норії) містять вражаючу кількість білка, кальцію, весь комплекс вітамінів групи B, антиоксидант вітамін А та інші вітаміни і мінерали. Крім водоростей, ми кладемо на суші-рис і безліч інших недаремним інгредієнтів.

Японська їжа може стати нездорової, якщо використовувати при її приготуванні несвіжі інгредієнти або класти занадто багато цукру, солі або масла.

Шукаєте де замовити смачні суші в інтернеті? Тоді я вам  рекомендую сайт http://osava.com.ua/item/kamikadze де знайдете те що вам потрібно по доступній ціні!

Палички для суші

Палички – ідеальне доповнення до суші, і краще всього використовувати дерев’яні. Всі палички різні. Типова японська паличка довгою 20 см виготовлена ​​з дерева, верх у неї товщі низу. Корейці використовують палички тієї ж форми, але роблять їх зі срібла. Китайці користуються більш тонкими і довгими (25 см) паличками з бамбука, лакованого дерева або пластику. На відміну від японців вони часто їдять рис ложкою. Тайці використовують палички, за формою схожі на китайські, і зрідка їдять рис вилкою або ложкою.

Чому всі суші-палички різні? Швидше за все це залежить від сорту рису, який використовується при приготуванні суші. Японці та корейці готують суші з клейкого круглого рису, який легко брати і нести до рота двома паличками. Китайці і тайці, як правило, використовують довгозерний рис, сухішою, тому його набагато практичніше їсти ложкою.

Як правильно їсти суші

Як правильно їсти суші? Це питання часто виникає у відвідувачів ресторанів японської кухні. Ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що навіть самі японці не завжди знають, як правильно їсти суші. А адже щоб по-справжньому оцінити чудовий смак цієї традиційної страви японської кухні, необхідно навчитися їсти суші за всіма правилами.

Виявляється, їсти суші прийнято тільки руками. Дотримуючись правил етикету, жоден істинний японець не їстиме суші паличками. Щоб їсти суші руками, їх затискають між великим і середнім пальцями, а зверху притримують пальцем вказівним. Також неправильно відкушувати суші по частинах, повертаючи залишок в тарілку. Ідеальні суші повинні бути точно такого розміру, щоб з легкістю поміщатися в рот.