Search
Monday 19 November 2018
  • :
  • :

Схуднення на ягодах годжі

Останнім часом все частіше можна чути про так званих Суперфуд. Це продукти рослинного походження, які особливо багаті корисними речовинами. Ягоди годжі – один з найвідоміших Суперфуд. Крім неоціненною користі для здоров’я, ці легендарні ягоди можуть допомогти скинути вагу.

Схуднення на ягодах годжі

Ми вже неодноразово говорили про Суперфуд, а також їх вплив на наш організм. Сьогодні будемо говорити виключно про ягодах годжі як про засіб для схуднення. Погодьтеся, звучить дуже заманливо: натуральний продукт, повний корисних амінокислот і вітамінів, може допомогти розпрощатися із зайвими кілограмами! Чи так це, і як правильно вживати ягоди годжі спробуємо розібратися в цьому матеріалі.

Дорогі жіночки на одних ягодах ми явно не зможемо досягнути максимального результату тому вам слід також взяти собі до уваги ще одну статтю правильне про схуднення в якій розвіюють багато популярних міфів стосовно даного питання і наставляють як то кажучи на правильний шлях у зменшені ваги!

Як годжі допомагають худнути

Багато сайтів, які продають ягоди годжі, пишуть, що вам не доведеться кардинально змінювати свій раціон, щоб схуднути. Мовляв, достатньої злегка підкоригувати його і почати вживати ягоди. Заманливо виглядають і наведені цифри: від 5 до 10 кг за місяць.

Якби це було так, то принаймні голлівудські зірки, у яких є набагато більше можливостей тримати себе у формі, стали б худенькими і забули про проблему зайвої ваги.

Насправді, все трохи інакше. Відомо, що в ягодах годжі міститься рекордна кількість антиоксидантів. Так от антиоксиданти прискорюють процеси розпаду клітин жирової тканини з вивільненням енергії. Що це означає? Що, дотримуючись дієти (!) Або збільшивши фізичні навантаження, ви не будете відчувати млявість і втому. Тобто ягоди просто будуть додавати вам сили і давати енергію, але ніяк не чудодійним способом розчиняти зайвий жир.

Звільнилася енергії вистачає надовго, а організм отримує достатню кількість необхідних вітамінів і мінералів. Це, на відміну від виснажливих дієт, набагато корисніше й ефективніше. Але дотримуватися правильного харчування, зменшити розмір порцій, підключити заняття фітнесом вам все одно доведеться. В іншому випадку результату не буде, адже в цих ягодах не міститься ніяких елементів, які могли б спалювати жири.

Блогун - місце для вашої реклами