Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 ненормальних псевдо-лікарів

Майже кожна людина хоча б раз за своє життя робив щось дурне і безглузде. Іноді це було просто для розваги, іноді виходило випадково, а іноді взагалі незрозуміло за яким бісом ….

Наступні 10 пунктів будуть присвячені людям, які втілювалися висококваліфікованими докторами, творячи огидні речі.

1. Лендер Томаркін.

Лендер Томаркін народився в 1895-му році в Швейцарії. Він ніколи не відрізнявся старанністю в школі. Його оцінки були нижчі за середні, а університет він не закінчив через те, що хотів глибше вивчати хімію. Він проводив багато часу, намагаючись винайти якесь зілля в батьківській лабораторії. Розділ медицини, який він розвивав, називався «Antimicrobum». Він шукав ліки проти пневмонії.

Він домігся міжнародного визнання в 1922-му році, коли запропонував допомогу в лікуванні Папі Римському Бенедикту XV, який захворів на пневмонію. Тато помер, так і не дочекавшись допомоги, але пропозиція Томаркіна зробило його відомим. Пізніше, популярність привела його до кузена Віктора Еммануеля III, який страждав від пневмонії. Віктор був так вражений методами лікування Томаркіна, що зробив його сімейним лікарем.

Після свого успіху, Томаркін переїхав до США, де заснував Інститут Хімічних Досліджень Томаркіна. Він запланував і організував кілька конференцій в 1930-му і 1931-му, і сам Альберт Ейнштейн головував на зустрічі. У 1939-му медицина зробила величезний стрибок вперед і потреба в «Antimicrobum» відпала. Томаркін намагався домогтися фінансування, але вже ніколи не зміг досягти успіху.

2. Христина Росс.

Наприкінці 2009-го сталися два дивних випадку в одному з барів у Бойсе, Айдахо, США. Одна дівчина підійшла до двох відвідувачкам і запропонувала пройти безкоштовне обстеження у мамолога. Вона використовувала професійну термінологію і дала візитку. Повіривши псевдо докторові, обидві дали згоди, і одна дозволила оглянути свої груди в туалеті. Коли вони зателефонували за результатами за вказаною у візитці номеру, на тому кінці дроту (де була справжня клініка, до речі) сказали, що такого доктора у них ніколи не значилося.

Тоді жертви зателефонували в поліцію. Їхні свідчення привели до Крістіни Росс. Коли її заарештували, з’ясувалося, що у Христини вже була судимість. Вона провела 2 роки у в’язниці строго режиму …, але це була чоловіча в’язниця. Христина була народжена чоловіком. Що стосується мамологічного обстеження, її / його / воно засудили за лікарську діяльність без ліцензії на 360 днів.

3. Франсіско Рендон.

Для багатьох похід до дантиста – нестерпна мука. Але простий стоматолог в районній поліклініці просто душка в порівнянні з Рендон. При вході до його кабінету, все нагадувало сцену з фільмів жахів. Почнемо з того, що його офіс знаходився між автомайстерні та пунктом прийому металобрухту. При вході в оглядову, він просив сісти на шкіряне крісло і сплюнути у відро для сміття, а не в раковину.

Коли поліція нагрянула в офіс, вони знайшли шприци та болезаспокійливе. Серед його інструментів була машинка, призначена для полірування металу, якою він шліфував зуби хворих. Що ще безумніше, 5 людей чекали прийому у Рендона під час цього рейду. Хоча він і отримав дозвіл на лікарську діяльність в Мексиці, йому все одно дали термін.

4. Нора Закардас.

Деякі люди роблять це не через гроші – вони хочуть чогось іншого. Нора Закардас з Австралії саме з таких. Вона почала прикидатися психіатром ще на початку 1990-их і заробила на цьому достатню суму грошей. Пізніше її заарештували, але ніхто ще не знав, що це був тільки початок. Кульмінація настала в кінці 2000-х, коли Закардас захотіла відчути себе «по-особливому». Вона сказала своїм друзям, що почала медичну стажування, і у них не було причин не вірити їй: вона ставила діагнози хворим друзям і прописувала ліки.

Коли вона відвідувала хворих друзів у лікарні, їй дозволяли бути присутнім на процедурах після того, як вона переконувала місцевих лікарів, що є студентом мед. ВНЗ. Вона навіть переконала свого лікаря, який спостерігав за нею протягом 15-ти років, в своїй медичній грамотності.

Її брехня розкрилася, коли один із знайомих і мати одного з «пацієнтів» зателефонував в її, нібито, медичний ВУЗ, і не дізналися, що такого студента у них і в помині не було. У 2011 році її засудили до 9 місяців тюремного ув’язнення.

5. Ернест Аддо.

У лютому 2012-го Ернеста Аддо найняли в якості лікаря. Протягом 6 місяців Аддо обслужив понад 500 пацієнтів у будинках престарілих. Не було жодних скарг чи підозр з приводу його компетентності, поки він раптом не звільнено 21 серпня 2012.

Він пішов після дзвінка дружини одного. (Його друг був справжнім лікарем.) Вона, перевіряючи пошту чоловіка, виявила кредитний рахунок, що не належала йому. Тоді вона вирішила подзвонити його другу, Аддо. Він одразу зізнався, що присвоїв собі ім’я і дані одного, щоб робити те, що він вміє. Він практикувався в Белізі, але у нього не було освіти, дозволу в США.

6. Кіт Аллен Бартон.

Коли справа доходить до невиліковної хвороби, люди впадають у відчай. Вони вірять першому зустрічному, який скаже, що може вилікувати їх. Так було і з Кітом Алленом Бартом (ім’я він узяв у справжнього доктора з Каліфорнії). Не маючи на ділі жодної медичної освіти, він стверджував, що у нього в Каліфорнії штат з 200 лікарів, які готові вилікувати будь-якого носія СНІДу та ВІЛ.

Наживаючись є не найбільш вразливих людей, він переконав одну жінку в тому, що вона хворіє дуже рідкісному аутоімунним захворюванням, хвороба розвинулася до передостанній стадії, коли симптоми поки не проявляються, але щоб врятувати її, доведеться видалити щелепу. Він призначив їй лікування, але ніяких ліків їй не дав, зате вручив чек на 32 000 доларів. Він також сказав, що може вилікувати її двох синів за 18000 доларів. Але її 9-ти річна дочка померла раніше через неналежне лікування.

Поліція заарештувала його, коли він намагався переконати офіцера під прикриттям в тому, що він зможе його вилікувати від раку товстої кишки. Бартона засудили до 6 років позбавлення волі.

7. Джеральд Барнбаум.

У 1958-му році Барнбаум закінчив Іллінойський Медичний Університет. Він працював фармацевтом до 1976 року, коли у нього і ще 10 людина не відкликали ліцензію у зв’язку з шахрайством по федеральній системі медичної допомоги незаможним. У тому ж році він поміняв ім’я на Джеральда Барнеса, Каліфорнійського хірурга-ортопеда. У 1978 він отримав місце лікаря в Тихоокеанському Південно-Західному Медичному центрі в Ірвіні. Він пропрацював там рік, поки 29-тирічний Альфред МакКензі не прийшов до Барнбауму зі скаргами. Він нарікав на сухий рот, різку втрату ваги, запаморочення і на невтомну спрагу. Всі симптоми вказували на діабет, і замість того, щоб послати хворого в кімнату швидкої допомоги, він сказав йти додому і не їсти солодощі. Через пару днів його знайшли мертвим. Він помер від ускладнень, пов’язаних з діабетом.

Доктора заарештували і відправили до в’язниці на три роки. Він провів там всього 18 місяців і був звільнений достроково. Можливо, для когось іншого тюремний термін послужив був приводом припинити вбивати пацієнтів, але Барнбаум після звільнення продовжив медичну практику без дозволу. Його знову заарештували за лікування без ліцензії і крадіжку чужого імені.

У 1995 він вийшов з в’язниці і влаштувався в державну клініку, де займався оглядами і обстеженнями службовців ФБР. Через рік його знову заарештували і засудили до 10 років. Під час перевезення в місця «не настільки віддалені» він утік і, будучи в бігах, продовжив «лікувати». Тиждень потому його знайшли додали ще 2 роки. В даний час його термін продовжено до 2018-го року.

8. Вільям Хамман.

Таких людей поважають в суспільстві. Хамман не тільки був першим пілотом в великої авіакомпанії, але відмінним кардіологом зі стажем у 15 років. Він провів більшу частину своєї кар’єри в UnitedAirlines. А у вільний час він відвідував семінари та консиліуми, присвячені складних випадків, післяопераційну періоді та медичним технічних новинок. Він обертався в колах дуже шанованих кардіологів, які в свою чергу, захоплювалися ним. Протягом своєї лікарської кар’єри він опублікував 6 робіт.

Його обман розкрився, коли він подав прохання на грант. Для його отримання потрібно повністю перевірити всі дані про його професійних навичках. Але не те, щоб у його особовій справі або з його публікаціями було щось не так, просто їх і зовсім не існувало. З’ясувалося, що у нього не було ні стажу, ні докторського ступеня, ні освіти.

Це відкриття потрясло медичне співтовариство. UnitedAirlines піддали сумніву і його навички пілота. Американська Медична Організація дозволила йому продовжити ведення семінарів, але відтепер на його бейджі було написано «Капітан» замість «Доктор». ЗМІ, як завжди, роздули інцидент, але, на щастя, Хамман була не практикуючим лікарем.

9. О’Ніл Рон Морріс.

Деякі жінки готові піти на все, щоб добитися ідеальної зовнішності. Кільком жінкам «пощастило» зіткнутися з О’Ніл Рон Морріс. Морріс – транссексуал. Він / вона / воно спеціалізувалося на ін’єкціях, що збільшують обсяги. Принаймні, так вважало саме Морріс. Введена ін’єкція було з гумового клею, мінерального масла і смоли. Рани воно загоювало звичайним клеєм і бавовняними клаптиками. Незважаючи на величезний ризик, Морріс практикував з 2007 по 2011 роки.

Ще одна псевдо-жінка, Раджі Нарінесінг, заплатило Морріс 3000 доларів за таку ін’єкцію, після чого її обличчя перетворилося на заплив міхур. Вона побоялася виходити на вулицю. Незважаючи на довгий і складне лікування і лазерні процедури, її обличчя і раніше схоже на монстра. А інша жертва, 31-річна Шатарка Нуби заплатила Морріс за ін’єкції в груди і талію. Через місяць після ін’єкцій Нуби померла через відторгнення силікону.

Морріс заарештували за лікарську практику без ліцензії та ненавмисне вбивство. За зіпсоване обличчя їй дали 1 рік, плюс 14 за вбивство.

10. Жан-Клод Романд.

Для всіх своїх друзів і сім’ї Романд був всіма шанованим доктором, що працював у всесвітній організації охорони здоров’я, як усі вважали він спеціалізувався на атеросклерозах. Насправді, він не здав навіть самий перший іспит і, замість того, щоб на наступний рік його перездати, він всім сказав, що пройшов його. Пізніше, він перечитав усю літературу, яка задавалася його одноліткам у тому університеті, але його знання ніхто не перевіряв.

Не маючи ліцензії, він ніде не працював доктором, не кажучи вже про всесвітньої організації охорони здоров’я. Після того, як він відвозив дітей до школи, він їхав у свій «офіс» – він блукав містом, читав у своїй машині, пив каву в кафешках цілими днями безперервно. Він читав доступну інформацію з місцевих джерел про ВООЗ (Всесвітньої Організації Охорони здоров’я), щоб бути в курсі і знати, про що говорити з друзями. Іноді він говорив, що їде на конференцію, хоча насправді знімав готель в Женеві, бо туди було недалеко їхати. У своїй кімнаті він читав медичну літературу і путівники, щоб знати про тих місцях, де він нібито бував. Він прикидався лікарем вражаючі 18 років. Щоб продовжувати займатися нічим, він умовив батьків своєї дружини продати квартиру, щоб він зміг вкластися в особисте практику. Він також збрехав своїм батькам і коханці про те, що у нього з’явилася хороша можливість, яка забезпечить всім їм безбідну старість і ті дали йому грошей.

Але наприкінці 1992 року, його коханка зажадала у нього гроші назад, але він вже витратив більшу їх частину. Тоді у Романд дозрів кривавий план. 9-го січня 1993 він забив свою дружину качалкою в їх будинку, поки діти спали. Наступного дня він провів разом з ними, а потім пристрелив. Наступного дня він відправився в будинок своїх батьків. Пообідав там, а потім вбив їх усіх разом з собакою. Цієї ж ночі він зустрівся з коханкою, бризнув в неї з балончика зі сльозогінним газом і вдарив електрошокером. Вона переконала його зупинитися, і він спробував пояснити свої дії хворобою. Розлучившись з нею, Романд повернувся додому, взяв жменьку седативних речовин, підпалив будинок і заснув.

Йому вдалося пережити пожежу та передозування. Йому дали 22 роки без права дострокового звільнення.