Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 речей, які варто припинити робити, щоб стати більш щасливим

Є багато місць, де можна відпочити. Куди краще поїхати відпочивати? Я не знаю, але я підкажу Вам як зробити Ваше життя трохи щасливішими …

Є величезна зв’язок між способом, яким ми живемо, і нашими здоров’ям і щастям. Вибір, який Ви робите кожен день, іноді здається абсолютно не пов’язаним з Вашим здоров’ям і щастям, але сильно впливає на те, як Ви відчуваєте себе подумки і фізично.

Ось 10 частих помилок, які можуть перешкоджати тому, щоб Ви були щасливі і здорові, і наука, яка доводить це.

1. Чи не турбуватися про створення глибоких і значущих зв’язків (шлюб, близька дружба, підтримка відносин з родиною).

Зв’язок і людський досвід – це, що забезпечує цінність і значимість нашим життям. Ми створені для цього, і дослідження це доводить.

Наприклад, люди з сильними соціальними зв’язками були більш здоровими і мали нижчий ризик смерті. Також було доведено, що люди з більш сильними соціальними зв’язками часто живуть довше. І дружба, надає, може навіть допомогти Вам боротися з раком.

Вигода глибоких відносин поширюється і на шлюб. Знаходження в довгострокових відносинах зменшує ризик депресії, самогубства та наркоманії. Одне дослідження, в якому брало участь майже 6000 осіб довело, що шлюб збільшує тривалість життя, в той час як холостяцьке життя є передвісником передчасної смерті.

Нарешті, багаторазові дослідження показують, що сильні сімейні зв’язки є однією з основних причин довголіття людей в Окінаві, Японія, незважаючи на те, що це одна з найбідніших префектур в країні.

Що всі ці різні дослідження говорять нам?

Зв’язок і приналежність важливі для здорового і щасливого життя. Чи є це дружбою, шлюбом або родиною – люди повинні створювати зв’язку, щоб бути здоровими.

2. Багато сидіти, не турбуючись про своє здоров’я.

Коротка версія – “розважальне сидіння”, наприклад, перед екраном телевізора, збільшує ризик серцево-судинних захворювань і смерті, незалежно від Вашої фізичної активності. Очевидно, сидіння за столом під час роботи теж не дуже добре.

Ці дані не взяті зі стелі. Це була серія досліджень і спостережень, в останньому дослідженні брало участь 240 тисяч чоловік.

Спробуйте встати і поперемещать або зробите швидку прогулянку навколо столу.

3. Не зупинятися і не дихати на повні груди.

Один знає йог сказав: “Я думаю, що люди люблять мої заняття, тому що це – єдиний час за весь їх день, коли вони просто сидять і дихають.”

Це дає деяку цікаву поживу для роздумів. З того моменту, коли Ви прокидаєтесь, і до часу, коли Ви лягаєте спати, Ви коли-небудь виділяли 15 хвилин, щоб просто посидіти і подихати? Багато хто скаже, що ніколи. І це – ганьба, тому що вигода зупинки, звичайного спокійного дихання і роздумів величезна. Роздум зменшує напругу та занепокоєння. Роздум покращує якість життя, а плавне дихання допомагає імунній системі. Роздум зменшує гнів і покращує сон, навіть серед ув’язнених.

Просто посидіти і подихати протягом всього 10 хвилин – просте і дієвий засіб від занепокоєнь.

4. Чи не приєднуватися до (духовному) співтовариству.

Є цікаве медичне дослідження, яке виявило позитивний вплив на здоров’я релігії і духовності. Наука не говорить, що релігія – невід’ємна частина здоров’я, але саме релігія може допомогти в чому.

Релігійні групи пропонують сильний джерело спільності і дружби, саме вони важливі для здоров’я і щастя. У багатьох випадках сила дружби, сформованої підтримкою прибічників, може протривати протягом багатьох десятиліть, і ці сильні особисті зв’язки вкрай важливі для здоров’я.

Якщо Ви не вважаєте, що Ви – релігійна людина, то урок цього дослідження в тому, що всі ми потребуємо почутті приналежності до чогось більшого. Важливо розділити Ваші вірування (незалежно від того, які вони) з спільнотою людей. Люди, у яких є спільнота, на яке можна покластися, знаходять себе більш щасливими і більш здоровими, ніж ті, хто відчуває нестачу в такому типі підтримки. Спільнота додає значимість у житті багатьох людей, яка згідно Віктору Френклу є найважливішим елементом щастя.

5. Ігнорувати творчі здібності.

Вираз себе творчо знижує ризик хвороб, одночасно покращуючи Ваше здоров’я. Наприклад, дослідження Вищої школи охорони здоров’я Гарварда показало, що мистецтво допомагає зменшити напругу та занепокоєння, збільшити позитивні емоції і зменшити ймовірність депресії, поряд з багатьма іншими позитивними ефектами.

Інше дослідження, яке було видано в Журналі Біоповеденческой Медицини, виявило, що творче лист покращує відповідь імунної системи хворих на ВІЛ.

Кожен з нас є неймовірно творчим, навіть якщо деякі люди кажуть інакше. Особливо важливо ігнорувати старий міф про півкулях мозку, який заявляє, що, якщо Ви не використовуєте одна півкуля достатньо, Ви просто не можете бути творчим.

6. Проводити весь день в закритому приміщенні.

Дослідження світу навколо Вас, будь то поїздка в далекі краї або піша прогулянка лісом, забезпечує широкий діапазон розумових і фізичних переваг. Всім відома користь від сонячного світла і негативні ефекти штучного. Ми знаємо, що проведення на вулиці недостатньої кількості часу значно зменшує кількості Вітаміну D. Але ми можемо легко уникнути цього, просто відправившись на прогулянку.

Головний висновок у тому, що знаходження на вулиці і проведення часу на природі можуть збільшити Вашу впевненість і поліпшити здатності до взаємодії з іншими людьми.

7. Витрачати час даремно, що не діючи і не створюючи.

Коли Ви припиняєте діяти, Ви починаєте вмирати. – Елеонора Рузвельт.

Дія є основною частиною того, щоб жити життям, яка є щасливою, здоровою і значущою. Занадто часто ми витрачаємо наші життя, споживаючи світ навколо нас замість того, щоб створювати його. У нас передозування інформації низької якості. Ми живемо сидячи і постійно їмо, дивимося і вбираємо інформацію замість створення, сприяння та будівництва нашого власного.

Ви не можете управляти кількістю часу, який Ви витрачаєте, але Ви можете управляти тим, що Ви вносите, в той час як Ви тут. Приготуйте їжу замість того, щоб купувати її. Грайте в гру замість того, щоб спостерігати за нею. Напишіть статтю замість того, щоб читати її. Ви не повинні створювати великі вклади, Ви просто повинні переживати маленькі кожен день.

8. Працювати занадто багато на роботі, яку Ви не любите.

Небезпечно працювати занадто багато. У Японії, надурочний час і завантаженість робочих місць стали настільки небезпечними, що з’явилася назва для людей, які помирають через це: karoshi, що буквально означає “смерть через понаднормової роботи”.

Будь-який спосіб, яким Ваша робота змушує Вас відчувати себе напружено, поганий для Вашого здоров’я – непередбачуваність, напруженість і розбіжності з Вашим босом або колегами, почуття недооціненість, все це шкодить Вам. Навіть робоче надурочний час збільшує ризик ішемічної хвороби серця, незалежною від інших зовнішніх факторів.

Що Ви можете з цим зробити?

Один з ключових елементів – природний ритм нашого тіла в роботі. Так званий ультрадіанних ритм. Робити послідовні перерви і не працювати більше, ніж ~ 90 хвилин без перерви. І це може дати величезні переваги для нашого здоров’я і щастя.

9. Їжа поодинці.

Брайан Уонсинк, викладач Університету Корнелла і автор книги “Безглузда Їжа”, написав, що, коли люди їдять одні, вони, більш імовірно, будуть страждати ожирінням. Дієти втрачають свої властивості, коли люди їдять одні. Самотні відвідувачі схильні їсти менше овочів і здорової їжі. Здається, що ми докладаємо менше зусиль, щоб поїсти правильно і з користю для здоров’я, коли ми одні, ніж тоді, коли хтось поруч.

Враховуючи, що приблизно один з трьох людина їсть обід поодинці, легко уявити скільки у людей проблем.

10. Думати, що Ви не гідні здоров’я, щастя і любові.

Брін Браун – дослідник в університеті Х’юстона. Вона провела 10 років, вивчаючи уразливість. В останні роки її робота користувалася популярністю.

Оскільки Браун вивчила страх, невпевненість і вразливість, вона виявила одну ключову здатність проникнення в суть …

Була тільки одна змінна, яка розділяла людей, у яких є сильне почуття любові і приналежності, і людей, які борються за нього. І вона полягала в тому, що люди, у яких є сильне почуття любові і приналежності, вважають, що вони гідні любові і приналежності.

“Саме так. Вони вважають, що вони гідні. Однією річчю, яка не пускає нас у відносини, є страх, що ми не гідні відносин.” – Брін Браун.

Якщо Ви дозволите Вашому страху, вразливості або ганьбі перешкоджати тому, щоб Ви демонстрували своє істинне я, то Ви будете перешкоджати з’єднанню з іншими людьми. Якщо Ви хочете бути в змозі перемістити минулий страх, судження і невпевненість в більш здорову і більш щасливе життя, то Ви повинні спочатку дати собі дозвіл. Ви повинні вирішити, що Ви гідні.

Що потрібно, щоб бути здоровими?

Жити здоровим життям – це набагато простіше, ніж просто дієта і вправи. Не забувайте про ці 10 пунктах, тому що вони грають істотну роль у Вашому здоров’я і щастя.