Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 речей, які «зроблять з тебе» аутиста

Я дуже багато пишу про аутизм. Велика частина пов’язана з моїми власними дослідженнями, і ще я постійно оновлюю свої відомості по світових новин – мало не щодня відбуваються нові відкриття в цій області. Деякі з них виглядають досить серйозними, однак бачив я парочку статей, що позначають проблему відсторонено, мало не математичними формулами, в той час, як вона вимагає безпосереднього зіткнення.

У такому випадку залишається тільки поцікавитися: «Що, блін, це за хрень?» І задумливо почухати голову.

Протягом кількох років я збирав перелік подібних нотаток. Отже, далі Вам будуть представлені 10 найбільш дивних і самих безглуздих речей, до яких прикріплюють здатність доводити до аутизму …

1. «Ніяких тарганів»

Без питань. Це один з моїх найулюбленіших факторів, що призводять до аутизму – відсутність «тарганів у голові». Досить таки слизька гіпотеза, що припускає, що нестача безумства веде до його прямого появи, проте вона отримує вкрай багато уваги. У цьому випадку я не можу погодитися, що я ніколи не зустрічав аутиста зі своїми “тарганами”, але я також не знаю звичайних людей, схильних без оних.

2. Захворювання Лайма

Ще одне досить-абстрактне уявлення про реальність. У першу чергу з даного питання відсутня хоч якась достовірна статистична база. Колись давним давно цю нісенітницю оголосили по одному місцевому телеканалу FOX, і почалося … Хтось досі намагається постійно всунути це нам у вуха!

3. Відповідна довжина пальців

Згідно моєї власної довжині, я або мужик, або мужебаба … ну, або лесбі. Що, повірте, зовсім не так! Звичайно, далі по ланцюжку, нам ще й наобіцяють, що по довжині пальців передбачать розвиток раку. Рак, аутизм, гомосекство – агов, Ви там що – з великої висоти впали?

4. Занадто багато грошей

Забудьте про це. А ви як думали? Звичайно, чим більше у Вас грошей, тим більше з Вас можна «висмоктати», призначивши парочку ахрінітельних курсів, виліковується все на світі … відразу після того, як на Вас це «все на світі» почеплять. Не піддавайтеся на такі вироки!
Нехай заздрять.

5. Амінокислота

Я думаю в цьому місці слід процитувати: «Ви уявляєте собі, що той самий об’єкт, на який Ви втупилися прямо зараз, є один з останніх примірників сучасного мистецтва. Основна його мета – всіма силами, надриваючись у спробах, показати і довести своєму глядачеві, що саме він і є мистецтвом, і ось воно яке – дивися! »Так само і в цьому випадку з наукою …

6. Занадто запаскуджений повітря

Ну, наприклад – живете поруч з автострадою. І як, хто-небудь проводив дослідження в країнах з самими огидними екологічними умовами? Іран, Монголія, Індія, Китай або, наприклад – Пакистан? Як? Ні? І Ви не помітили, що в США стало менше даунів у зв’язку з прийняттям останніх обмежують викиди законів? Правильно не помітили – скільки було, стільки й залишилося!

7. Надто багато андрогену (чоловічий гормон)

Так от – припущення одного з мільйонів докторів, що мають ліцензію (О, як вони люблять це слово у своїй псевдонауки, який зробив заяву в патентне бюро, що треба якомога швидше каструвати дітей даунів (і щоб у них все пройшло!) … Хлопчиків. всякою хімією …

8. Інтернет

Це ж смішно чути! Я впевнений, що ця нісенітниця як і багато зараз почалася з якогось ідіотського вірусного мема. І більше нічого (яйця виїденого не коштує).

9. Вакцини

Ну поховайте ж Ви нарешті всю цю нісенітницю … без почестей і з наступним вічним забуттям!

10. Мамочки

Це може здатися дивним, але на їх думку («учених») взагалі все, що ми робимо, веде до аутизму: надто ласкаві до дітей, занадто багато проводите з ними час, няньчитеся з ними до дорослих років, якісь там антитіла? !, залітаєте близько автострад, турбулентність, виходьте заміж за старих мужиків, стимулюєте пологи, депрессіруете, хворієте, передаєте погані мітохондрії … дуже багато всього.

А є ще більше. Але я вирішила назвати це все одним словом – «матусі» – нехай вони будуть винні. І з цього моменту, в принципі, можна не задаватися новими цілями в дослідженні проблеми аутизму.
Просто скажіть – у всьому винні ті, хто народжують – матері …

… І все! ІДЕАЛЬНО.