Search
Thursday 18 October 2018
  • :
  • :

10 найвідоміших котів

Незважаючи на те, що коти популярні й улюблені, навіть самий відданий шанувальник сімейства котячих може з упевненістю сказати, що часом з цими душками доводиться нелегко. Кішки гуляють самі по собі і ми це позика. Часом навіть здається, що люди для них не більше ніж джерело харчування та розваг. Якщо вже говорити прямо, коти не так вже й корисні як, наприклад, собаки, адже їх дуже важко чогось навчити.

Не дивлячись на все це, за іронією долі, є такі кішки, які «пробили» собі шлях у життя, успішно працюючи на або з людьми.

10. Тама, станційний доглядач.

У південно-східній Японії, є невелика залізнична станція – Кіші. Ця крихітна станція є унікальною, оскільки її начальник: кішка по кличці Тама. У 2003 році станція вела боротьбу за виживання, але її конкурент, зрештою, виграв. Це була погана новина для власниці невеликого котячого притулку біля станції Кіші, яка була змушена звільнити займане приміщення у зв’язку з ремонтом нової станції. Вона попросила нового станційного доглядача дозволити бідним бездомним істотам залишитися на станції. Доглядач був добрий і дозволив, а коли він побачив Тама, щось промайнуло в його свідомості. Він чомусь вирішив, що ця кішка принесе удачу і вирішив, що Тама буде тепер працювати в якості нового начальника станції. Чарівна Тама, з її кашкетом і фірмовим значком, незабаром стала загальнонаціональною знаменитістю. Реклама і сарафанне радіо призвело до збільшення пасажиропотоку на 17%. Кішка принесла понад 10 мільйонів доларів доходу. Коли Тама зрештою стане зовсім старої, з її обов’язками буде справлятися молодий кіт Нітама.

9. Кіт Хенк, сенатор.

На виборах в американський Сенат від штату Вірджинія в 2012 році, кандидат на ім’я Хенк отримав 7000 голосів. Він виявився реальною загрозою для демократа Тіма Кейна і республіканця Джорджа Аллена. Можливо, просто тому, що Хенк – це кіт. Його власники, які називали себе організаторами його кампанії, всього лише одягли на нього краватку і зробили пару роликів. Кот, звичайно, не став сенатором, але зайняв у перегонах за владу 3-е місце!

8. Дьюї «читай більше книг»

Кіт з ім’ям Дьюї «читай більше книг» почав свою кар’єру практично з народження. Його знайшли службовці Спенсерской Публічної Бібліотеки шт.Айова серед старих книг. Бібліотекарі без коливань вирішили залишити кошеня. Дьюї став офіційним представником бібліотеки. Про нього розповідали в газетах, навчальних відеофільмах, телевізійних шоу, збираю шалені суми за мірками бібліотеки. Люди стікалися до бібліотеки, щоб побачити його, і багато заодно брали одну-дві книжки. Дьюї був непросто якимось котом, він був офіційним співробітником бібліотеки і числився начальником відділу. Підходяща робота для кота, чи не так? Дьюї помер у 2006 році, на руках головного бібліотекаря. Проте, його як і раніше можна побачити на полицях у бібліотеці – Дьюї вказаний як співавтора в ряді робіт Вікі Майрон, директора Бібліотеки.

7. Рижик, кінозірка

Так як котів важко тренувати і вони відносно ненадійні хлопці, то їх, як правило, не так часто задіюють у фільмах, як тих же собак. Тим не менш, є кішки які досягли успіху в акторській кар’єрі. Найвідомішим з них є Орандж або простіше – Рижик. Цей кіт був постійно задіяний у картинах часів золотого століття Голлівуду, починаючи від серйозних драм до наукової фантастики і жахів. Його найбільш помітна роль у фільмі «Сніданок у Тіффані», яка принесла йому престижну нагороду, свого роду «Оскар», але тільки для тварин. Донині Рижик – єдиний кіт, який отримав цю нагороду двічі. У Рижика був такий арсенал трюків, що це здається малоймовірним, що кіт міг би бути так надресирувати. І, взагалі-то, вірно. Рижик це не один кіт. Френк Інн, господар, знав, що кота максимум можна навчити парочці трюків. Тому він знайшов ще дюжину схожих котів і надресирувати їх. В одному фільмі може бути більше 30 котів, але, так як вони всі однакові, то глядачі вважають, що це той самий, супер талановитий котяра.

6. Блекі, говорить кіт.

Сьогодні, щоб знайти відео з промовистими котами особливо морочитися не варто. Гугл, як говоритися, в допомогу. Але найперший з таких котів засвітився задовго до того, як всесвітня павутина повністю огорнула світ. Блекі, говорить кіт, прославився тим, що міг «сказати» дві фрази «I love you» і «I want my mama». Господарі непогано заробляли на таланті свого вихованця, з’являючись на ТБ і радіо. Потім інтерес до кота потроху став спадати. Це підштовхнуло їх на виступи на вулицях рідного міста Аугуста (Джорджія). Але і тут вони натрапили на проблему – влада міста зажадали ліцензію на дану діяльність. Власники кота неохоче заплатили 50 баксів за ліцензію, тому що вважали, що Блекі це не треба – він же кіт! Вони подали до суду на міську владу, стверджуючи, що їх діяльність це не бізнес, а чиновники ущемляють права Блекі на свободу самовираження. Не дивно, що вони програли справу.

5. Майк, хранитель музею.

Між 1909-1929 рр.., Головні ворота Британського музею були під надійним захистом від бродячих собак і взагалі, будь-яких чотириногих відвідувачів. Цим стражником був ніхто інший як кіт Майк. Майк був дуже агресивним твариною і ненавидів майже все. Як і собаки, Майк дуже не любив інших кішок і регулярно ганявся за ними. Цікаво, презирство Майка до тварин не поширювалося на голубів. Будь-які «ліві пташки», які проникали у володіння Майка, потрапляли в його ніжні обійми. Потім кіт відносив їх до воротаря, практично без єдиної подряпини, а той у свою чергу звільняв їх. Людей Майк теж не дуже любив. Мабуть єдина людина, з якими ладнав Майк були його офіційний воротар (він же і власник Майка) сер Ернест Уолліс Бадж. Він був єдиним, хто міг погладити і погодувати кота. Проте, Майк став вельми популярним. Про Майке дбали навіть коли музей був закритий протягом тривалого часу, наприклад, під час Першої світової війни. Майк помер у 1929 році. Якщо ви плануєте відвідати Британський музей, ви можете побачити його крихітне надгробок біля входу на Great Russell Street

4. Бублик – кошеня з міської ради

Спроба Хенка стати сенатором може не увінчалися успіхом, але надихнула молоде котяче покоління. І з’явився він на Уралі, так у нас в Росії. Цей майбутній політик вкрай чарівний. Йому було всього три місяці, коли він вирішив стати політиком. Кошеня Бублик балотувався на місце в Міському Раді Єкатеринбурга в квітні 2013. Його кампанія була досить туманною (крім постійної боротьби з кастрацією і підтримки більш дешевого корму для кішок), але це не завадило йому балотуватися. Його помітний гасло було надзвичайно короткий «За веселе майбутнє!». Власник Бублик також заявив, що кошеня готовий простягнути дружню лапу Хенку. Хоча, як Ви розумієте, це була більше жарт, тим не менш, він, можливо, не був найгіршим з можливих кандидатів. Як заявив його власник: “Якщо Бублика б вибрали, то він був би найбільш сумлінним посадовою особою, бо не здатний давати порожніх обіцянок». »

3. Русик-поліцейський

Собаки-поліцейські, собаки-герої – як часто ми це бачимо в новинах. А чи знаєте Ви, що є поліцейські коти? Принаймні один точно є. Русик був секретною зброєю російської поліції в їх боротьбі проти контрабанди на Каспійському морі. Це дуже серйозна проблема, так як каспійський осетер на межі зникнення. Русик вирішив проблему браконьєрами. Будучи бродячим котом, Русика взяли під свою опіку співробітники поста поліції. Його годували виключно шматочками конфіскованої риби. Таким чином, його натаскали на виявлення його улюблених ласощів і зрештою він почав винюхувати тайники в транспортних засобах на контрольно-пропускному пункті. У нього був настільки відмінний нюх, що навіть довелося достроково відправити на пенсію службову собаку. На жаль, життя Русика обірвалася в 2013 році під час виконання службових обов’язків. Машина, яку кіт обнюхував, раптово сіпнулася і вдарила його.

2. Чесс, корпоративний представник

Кошеня Чесс (Chessie) був талісманом і представником компанії для Chesapeake & Ohio Railways. Все почалося в 1933 році з вересневого випуску журналу «Fortune», в якому була опублікована реклама ж / д з дрімаючому кошеням і гаслом «Спить, як кошеня». В оголошенні не було посилання на ім’я кошеняти. Гравюра була куплена у віденського художника за $ 5. Популярність кошеня з гравюри розрослася з геометричною прогресією. Зображення чесс стало з’являтися скрізь, починаючи з залізничних вагонів і закінчуючи величезними рекламними плакатами і календарями. Залізнична компанія придбала реальних кошенят на роль Чесс, а також представила ще одного кота-талісмана Піка (Peak), утворити милий каламбур «Chesapeake».

Так чи інакше, чесс була обличчям C & O понад 50 років. Вони перестали використовувати цей образ в 1986 році, коли інша залізнична компанія CSX Transportation купила C & O. Новий логотип – гладкі, геометрично стилізовані літери CSX. Так, сучасно, але безумовно не вистачає чарівною, сонної мордочки.

1. Безлика Чейз

Мало тварин, яким так не пощастило, як «Чейз без обличчя». Коли їй було всього кілька тижнів від народження, вона випадково потрапила під машину. Хоча вона пережила те, що трапилося з втратою однієї задньої ноги, вона також буквально втратила свою особу. Навіть після реконструктивної хірургії, мордочка Чейз була колишньою: відкриті ділянки з тканиною, оголені ікла і вирячені очі. Незважаючи на її жахливу зовнішність, Чейз знайшла сім’ю. Мелісса Сміт, асистент у ветеринарній клініці забрала Чейз до себе. Кішка виросла абсолютно щасливим твариною, яка вільно спілкується з сім’єю та іншими домашніми вихованцями, не відчуває ніякого болю, і не потребує спеціального догляду, крім очних крапель. Зараз Чейз працює в якості популярного кота-терапевта для скалічених людей. Власниця бере її в лікарні і школи, де вони розповідають її дивовижну історію, особливо її щасливий кінець. У Чейз є свій блог і фан-сторінка на фейсбуці.

Бонус Соус Тардар, він же Grumpy cat

Соус Тардар одна з найбільш впізнаваних котів у світі, хоча мало хто знає її справжнє ім’я. Замість цього, Інтернет поклоняється їй, називаючи Grumpy Cat (сварлива кішка). Насправді, вона повна протилежність – щаслива, грайлива і дуже молода (народилася 4 квітня 2012). Таку сварливу зовнішність Тардар має «завдяки» вродженої карликовостью і неправильним прикусом. Незважаючи на це, кішка абсолютно здорова. Тардар проводить більшу частину часу як звичайна кішка, але і в теж час має успішну модельну кар’єру в інтернеті: щотижневі фотосесії для різних проектів. Її власний капітал оцінюється в 1 мільйон доларів. Також планується зняти фільм за участю Тардар.